مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه :پیشرفت ایران اسلامی نیازمند جهاد و کوشش همه جانبه مسئولان و آحاد مردم است

مهندس سهراب براندیشه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سال و توجه ویژه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: پیشرفت ایران اسلامی نیازمند جهاد و کوشش همه جانبه مسئولان و آحاد مردم است.

وی افزود: ما وظیفه داریم تا با مدیریت جهادی و بسیج وار مشکلات و مسایل مسیر توسعه کشور را برداریم.
وی با اشاره به توجه ویژه مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) به مسایل اقتصادی و فرهنگی کشور عنوان داشت: تغییر سبک زندگی و ارتقاء فرهنگ و باورهای مردمی و توجه خاص به مباحث اقتصادی با عنایت به طرح اقتصاد مقاومتی توطئه های دشمنان را خنثی کرده و کشور را بیمه می کند.

مهندس براندیشه در ادامه با اشاره به نقش کارگران و کارفرمایان در رشد و توسعه و رسیدن به استقلال اقتصادی کشور گفت: کارگر و کارفرما و دولت ضلعهای مثلث پیشرفت اقتصادی کشورند و بایستی در کنار هم و در تعامل با یکدیگر به کار بپردازند.

وی حمایت از تولید، توسعه و ترویج کارآفرینی و افزایش تولیدات داخلی و ارتقاء فرهنگ مصرف بهینه را زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی خواند و تصریح کرد: سازندگی کشور نیازمند اراده همگانی و سعی مضاعف است و ما مسئولین نیز بایستی با ارایه خدمات مناسب به مردم مسیرهای پیشرفت را هموار سازیم .

ایشان استفاده حداکثری از ظرفیت های بالقوه در تمامی بخشهای اقتصادی را یادآور شد و گفت: کشور ما سرشار از منابع طبیعی و خدادادی است و بایستی با اراده و عزم همگانی از این ظرفیت ها کمک گرفت.

وی در پایان سخنان خود خدمت واقعی به مردم را ارزشمندترین کارها خواند و اظهار داشت: در سایه خدمت رسانی مطلوب می توان آینده بهتری را برای کشور ترسیم نمود.
۲۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸
کد خبر : ۳۵,۵۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید