مهندس احمدی : تقویت سه جانبه گرایی و افزایش تعامل با شرکای اجتماعی از مهم ترین اهداف ما در سال جدید است

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از دیدار مهندس احمدی با جمعی از اعضاء کانون انجمنهای کارفرمایی صنایع استان خبر داد

در این دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ضمن خوشامد به حاضران و تبریک سال جدید اظهار کرد : اعتقاد ما بعنون بخش دولتی این است که اگر مشکل اشتغال در کشور حل شود قطعاً بخش عمده ای از مشکلات اقتصادی نیز حل خواهد شد .

مهندس احمدی افزود : حمایت از سرمایه گذار در واقع حمایت از " کار و کارگر " است . ما ایجاد بسترها و راهکارهای مناسب به منظور اجرای سیاست های حمایتی از سرمایه گذاری را دنبال می کنیم و اعتقاد داریم کاهش بروکراسی ، آسان سازی مسیر سرمایه گذاری و تلطیف مقررات دست و پاگیر می تواند سرمایه گذاران رابه تولید در زمینه های صنعت ، کشاورزی ،  تشویق نموده و فرصتهای شغلی جدیدی را برای متقاضیان کار فراهم آورد .

وی در ادامه عنوان کرد : اجرای مرحله هدفمندی یارانه ها و هدایت منابع به سمت حمایت از تولید می تواند موجب رونق اشتغال گردیده و زمینه های رشد و شکوفایی اقتصادی میهن اسلامی را فراهم آورد .

در ادامه این جلسه مهندس حسین قنبری رییس کانون انجمنهای کارفرمایی صنایع استان ضمن اظهار امیدواری در خصوص تسهیل مسیرهای ورود سرمایه گذاران به عرصه تولید عنوان کرد : نقش سیاستهای حمایتی از تولید در رونق اشتغال انکار ناپذیر است و ما امیدواریم قوانین به نفع کار تغییر کند و ایجاد تعاملات مثبت بین شرکای اجتماعی موجب رشد اقتصادی و رفع مشکلات موجود گردد  که با عنایت به وجود فضای مثبتی که بر استان حکمفرما شده  ومدیران توانمندد و با تجربه در مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی زمینه تعامل و همکاری شرکای اجتماعی را بیشتراز گذشته فراهم آورده اند این مهم دور از انتظار نخواهد بود .      

۲۳ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴
کد خبر : ۳۵,۵۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید