برای نخستین بار در سطح کشور؛ مسابقات فوتبال ساحلی کارگران در اهواز برگزار شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان از برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی کارگران خوزستان برای نخستین بار در کشور در شهرستان اهواز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان، هوشمند صفائی با اشاره به برگزاری این مسابقات که برای اولین بار در سطح کشور در اهواز برگزار شده است از قهرمانی تیم شرکت آپادانا ابوذر شوش خبر داد.
وی گفت: در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری- بند توانمند سازی نیروی کار مسابقات فوتبال ساحلی کارگران کشور را برای اولین بار در کشور برگزار کردیم.
وی افزود: این مسابقات با حضور 7 تیم از سراسر استان در دو گروه سه و 4 تیمی به مدت یک هفته در زمین فوتبال ساحلی هیات فوتبال خوزستان و در کنار ساحل رودخانه کارون برگزار شد .
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان از بازی رده بندی این دوره از مسابقات که بین تیم های شرکت فولاد اکسین و بیمارستان شفا برگزار شد خبر داد و افزود: این مسابقه با نتیجه 5 بر 2 به سودتیم فولاد اکسین خاتمه یافت و این تیم توانست مقام سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کند.
صفائی خاطرنشان کرد: در دیدار نهایی شرکت آپادانا ابوذر شوش و اداره کل بنادر و دریانوردی استان ( بندر امام) رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که در پایان این تیم آپادانا ابوذر شوش بود که توانست با حساب 4 بر 3 تیم قدرتمند حریف را از پیش روی بردارد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.
وی گفت: قضاوت دیدار های رده بندی و فینال این دوره از بازی ها بر عهده علی شریفات داور بین المللی کشور که سابقه سوت زدن در مسابقات جهانی برزیل را دارد به همراه بوعذار و امیر فالحی از داوران جوان فوتبال ساحلی استان بود.
صفائی ضمن تقدیر از عباس علوانی سرپرست ورزش کارگران و مسوول برگزاری این دوره از مسابقات افزود: با توجه به این که ورزش کارگران استان متولی جوان و فعالی دارد امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد احیای ورزش هایی باشیم که متاسفانه در استان خوزستان کم تر به آن ها توجه شده است.
گفتنی است: در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات که با استقبال بسیار خوبی از سوی علاقه مندان مواجه شد یوسفی معاون مدیر کل امور ورزش وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، حسینی رییس برگزاری مسابقات کارگران کشور، احمدی عضو پیشین هیات رییسه فوتبال و رییس هیات فوتبال کارگران کشور و نیز مدیران و مسوولان استان و چند تن از ورزشکاران و علاقه مندان حضور داشتند. جام قهرمانی و جوایز تیم های برتر به بازیکنان و مربیان تیم های اول تا سوم اهدا شد.
۲۳ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵
کد خبر : ۳۵,۵۴۷
کلیدواژه ها: مسابقات فوتبال ساحلی + کارگران در اهواز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید