رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فسا تأکید کرد: ضرورت توجه به کارگران به عنوان سرمایه های هوشمند جبهه کار و تولید

ستاد بزرگداشت هفته کارگر در شهرستان فسا با حضور مدیران و نمایندگان ادارات و کارخانجات و انجمن های صنفی تشکیل شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی فسا، مصطفی خیّر، معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فسا در جلسه این ستاد ضمن تبیین مقام کارگر بر ضرورت  توجه و دیده شدن کارگران به عنوان سرمایه های اصلی تولید تأکید کرد.

وی با بیان اینکه نیروی کار نقش بسزایی در ایجاد بهره وری، افزود: بزرگداشت نیریو کار در جامعه در واقع بزرگداشت فرهنگ تولید در جامعه است.

خیّر به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: نیروی کار نقش بسزایی در تحقق چشم اندازهای دولت با توجه به سیاست های کلی 24 ماده ای اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری خاصه مواد سوم و بیستم دارد.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فسا همچنین همکاری همه جانبه مدیران و نمایندگان ادارات و کارخانجات و انجمن های صنفی برای برگزاری هر چه باشکوه آیین بزرگداشت کارگر و نیز مشارکت فعال برای تدوین برنامه های مطلوب در برگزاری هفته کارگر در فسا را خواستار شد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰
کد خبر : ۳۵,۶۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید