معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان: 27 فروردین آخرین فرصت برای شرکت در جشنواره کارآفرین برتر استانی

با توجه به نقش به سزای کارآفرینان استان در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور جشنواره کارآفرین بر‌تر برای کارآفرینان بخش صنعت، خدمات، اقتصاد و کشاورزی برگزار می‌شود.

جشنواره بزرگ کارآفرین بر‌تر به منظور شناسایی و معرفی کارفرینان بر‌تر استانی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود. 
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: با توجه به نقش به سزای کارآفرینان استان در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور جشنواره کارآفرین بر‌تر برای کارآفرینان بخش صنعت، خدمات، اقتصاد و کشاورزی برگزار می‌شود. 
احمدرضا پرنده افزود: علاقه مندان به شرکت در این جشنواه می‌توانند تا تاریخ ۲۷ فروردین ماه با مراجعه به سایت 

WWW. KARAFARINANEBARTAR. IR برای ثبت نام اقدام نمایند. 

وی اظهار داشت: پس از بررسی طرح‌های ارائه شده در کمیته تخصصی داوران استان، نمونه‌های استانی در سه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی خواهد شد. 
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه تا کنون ۵۸۶ کارآفرین در این طرح ثبت نام کرده‌اند تصریح کرد: در سال گذشته کارآفرینان استان اصفهان حائز رتبه بر‌تر کشوری شدند و امیدواریم امسال نیز شاهد درخشش جامعه کارگری استان در این جشنواره باشیم.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر: همایش نقش کارگران و کار آفرینان در اقتصاد مقاومتی در اصفهان برگزار می‌شود

همایش بزرگ کارگران استان اصفهان در هفته کارگر، به منظور بررسی نقش کارگران و کارفرمایان در پشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولین کشوری برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه ستاد گرامیداشت هفته کارگر با تاکید براهمیت اجرای هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های هفته کارگر در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر ساله برنامه‌هایی را برای گرامیداشت هفته کارگر در دستور کار خود قرار می‌دهد و امسال نیز تمامی تشکل‌های کارگری شهرستانهای استان یک برنامه محوری برای گرامیداشت این روز در نظر گرفته‌اند.
غلامعلی قادری با اشاره به برگزاری اولین جلسه نخبگان کارگری استان اصفهان اظهار داشت: در این جلسه ۶۹ نظر و پیشنهاد بر‌تر نخبگان استانی اخذ و برای بررسی بیشتر به وزارت تعاون ارسال شد.
رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان اصفهان برنامه‌های این ادره کل در هفته کارگر را حضور کارگران در گلستان شهدا برای تجدید میثاق با شهیدان، حضورکارگران در نماز جمعه ۵ اردیبهشت ماه در سراسر استان با لباس متحد الشکل، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، دیدار نمایندگان تشکلات کارگری با استاندار اصفهان، پیاده روی خانوادگی کارگران در روز ۱۲ اردیبهشت ماه، تجلیل از کارگران جانباز و ایثارگر شاغل در بنگاههای اقتصادی و گردهمایی زوج‌های جوان کارگری در شهرستان خوانسار عنوان کرد.
قادری تصریح کرد: محوری‌ترین برنامه این اداره کل در هفته کارگر برگزاری همایش بزرگ کارگران با هدف بررسی نقش کارگران و کارفرمایان در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی است که در این همایش از ۱۷ کارگران بر‌تر کشوری در بخش مسابقات قرآنی و نهج البلاغه تجلیل خواهد شد.
وی در پایان افزود: با هماهنگی‌های انجام شده با ستاد دیه استان، مقدمات آزادی کارگرانی که به علت جرایم غیرعمد در زندان هستند فراهم شده است.
گفتنی است از ۵ تا ۱۱ اردیبهشت به عنوان هفته کار و کارگر نامگذاری شده است و هر ساله به مناسبت این هفته و با هدف صیانت از حقوق کارگران برنامه‌های مختلفی در سطح استان برگزار می‌شود.

۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲
کد خبر : ۳۵,۶۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید