مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: فرم‌های سهام عدالت کارگران به‌زودی توزیع می شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: به‌زودی فرم‌های سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی در استان توزیع می‌شود.
هوشمند صفائی اظهارکرد: فرم‌های سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی شامل 423 هزار و 700 برگه سهام برای 123 هزار خانوار هستند.
وی افزود: هم‌اکنون در حال تفکیک برگه‌های سهام عدالت برای شهرستان‌های مختلف استان هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح‌کرد: فرم‌ها از طریق شرکت‌های تعاونی سهام عدالت در شهرستان به صاحبان آن‌ها تحویل می‌شود.
صفائی تاکیدکرد: در مرحله اول کارگران فصلی و ساختمانی اولویت دارند زیرا این قشر از لحاظ معیشتی ضعیف هستند و باید از آن‌ها حمایت کرد. از این رو پس از مراحل ثبت‌نام اینترنتی و پالایش اکنون در مرحله توزیع فرم‌های دعوت‌نامه سهام عدالت هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: برای هر عضو یک خانوار یک میلیون تومان سهام عدالت در نظر گرفته شده که برای خانواده‌های 5 نفره این رقم معادل 5 میلیون تومان است. برای خانواده‌های بیش از 5 نفر نیز به میزان 5 میلیون تومان سهام داده می‌شود.
وی در خصوص جشنواره کارآفرینان برتر کشور نیز عنوان‌کرد: مهلت ثبت‌نام کارآفرینان که از 28 اسفندماه سال‌گذشته آغاز شده، تا 27 فروردین امسال ادامه دارد. کمیته داوران که از افراد متخصص تشکیل شده، پرونده‌ها را مورد بررسی قرار داده و پس از مصاحبه از افراد واجد شرایط به طرح‌ها امتیاز می‌دهد.
صفائی ادامه‌داد: از هر بخش صنعت، کشاورزی و خدمات یک نفر به عنوان کارآفرین برتر استان به وزارت خانه معرفی می‌شود و در خردادماه نیز کارآفرینان برتر کشور انتخاب و از آن‌ها تقدیر می‌شوند.
وی خاطرنشان‌کرد: کارآفرینان می‌توانند به سایت karafarinanebartar.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.
۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲
کد خبر : ۳۵,۶۳۶
کلیدواژه ها: سهام عدالت + کارگران فصلی و ساختمانی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید