مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه :مدیریت جهادی حضور فعال، مستمر و بموقع و با برنامه مدیران را در عرصه های مختلف می طلبد

مهندس سهراب براندیشه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به شعار سال گفت: مدیران بایستی با تاسی از فرمایشات مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) حضور فعال، مستمر و بموقع و با برنامه در حوزه های مختلف کاری خود داشته باشد.

وی که در اولین نشست شورای هماهنگی مدیران تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در سالجاری به عنوان رئیس شورا  سخن می گفت با اشاره به اقتصاد مقاومتی و شعار سال اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه بگونه ای عمل کنیم که در زمان تحریم و بحران اقتصاد کشور دچار تنش نشود.

وی اکثر آحاد جامعه را مخاطبین مجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی دانست و افزود: ما جزو اداراتی هستیم که بسیار با مردم ارتباط داریم لذا ارایه خدمات مناسب رضایتمندی حداکثر مردمی را به دنبال دارد.

مهندس براندیشه در ادامه تصریح کرد: بایستی در ادارات بگونه ای عمل کنیم که خدمات بموقع و سریع و حتی الامکان بدون مراجعه حضوری صورت گیرد تا هزینه و وقت مردم در دریافت خدمات کاهش یابد.

وی رویکرد عملیاتی خود را در تحقق شعار سال تقویت تکریم ارباب رجوع خواند و اظهار داشت: کلیه مدیران با مدیریت مناسب و حل مسایل و مشکلات فراروی مردم  این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این نشست کاری پیرامون دستور کار جلسات آتی شورای هماهنگی گفت: تبیین نقش ادارات تابعه درتحقق شعار سال و پیگیری مصوبات سفر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، اجرایی نمودن تصمیمات و برنامه های وزارتخانه و فعال شدن کارگروه های تخصصی ذیل شورا جهت تصمیم گیری مناسب از جمله مهمترین برنامه های سالجاری شورا خواهد بود.

گفتنی است: در این نشست که در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد مدیران کل دستگاههای اجرایی تابعه از جمله مدیرکل فنی و حرفه ای، تامین اجتماعی، صندوق مهر امام رضا(ع)،بانک رفاه، بانک توسعه تعاون،  بهزیستی، بیمه سلامت، صندوق بازنشستگی، مدیریت درمان تامین اجتماعی صندوق بیمه روستائیان و عشایر، کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیر اتاق تعاون حضور داشته و از ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای حل مسایل و مشکلات تقدیر و تشکر نمودند.

۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶
کد خبر : ۳۵,۶۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید