بازدید مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان از مجموعه ورزشی و استراحتگاه کارگران مهدیشهر

اسماعیل غنیان در سفر یک روزه خود به شهرستان مهدیشهر ضمن دیدار با کارکنان اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی مهدیشهر از مجموعه فرهنگی ورزشی و استراحتگاه کارگران مهدیشهر نیز بازدید بعمل آورد.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان در دیدار با کارکنان مهدیشهر ضمن تبریک سال نو ، برای همکاران و خانواده های آنان آرزوی سلامتی و موفقیت از خداوند متعال مسئلت کرد. غنیان گفت: با درایت رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی امسال به نام اقتصاد ، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین گردید که ضروری است در راستای عملیاتی کردن این گفتمان همه با هم با وحدت ، انسجام ، همدلی ،ایثار و مدیریت جهادی رویکردی عملگرا داشته باشیم.

وی از همکاران خواست تا با تاسی از شعار سال 93 مقام معظم رهبری ، نهایت تلاش و جدیت  خود را در راستای تحقق این شعار و سیاست های نظام به منصه ظهور برسانند.

وی در ادامه به منظور بازدید وارزیابی پیشرفت روند احداث استراحتگاه کارگران مهدیشهر به محل استراحتگاه در منطقه دربند مهدیشهر رفت. این استراحتگاه که با هدف ایجاد مرکز اقامتی تفریحی برای کارگران ، میزبانی مسابقات کشوری کارگران و همایش های منطقه ای و ملی ،در زمینی به وسعت 22 هزار مترمربع در حال احداث است ، که شامل 40 واحد اقامتی (سوئیت ،رستوران و...) است که هر واحد اقامتی این مجموعه دارای 68 مترمربع زیربنا است.

۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹
کد خبر : ۳۵,۶۹۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید