ارائه برنامه دستگاههای اجرایی در راستای تحقق سند توسعه اشتغال استان کرمانشاه

مهندس سهراب براندیشه مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه در اولین نشست کارگروه که با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی و بانک های عامل در سالن جلسات حوزه استانداری برگزارگردید گفت : تحقق سند اشتغال استان مدیریت جهادی مدیران دستگاههای اجرایی را می طلبد.

وی افزود : تعامل و هم افزایی مدیران دستگاههای  اجرایی و بانک های عامل می تواند بسترهای لازم را برای فعالیت کارآفرینان در تمامی بخش های اقتصادی فراهم نماید.

ایشان میزان اعتبارات سفر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به استان را 700 میلیارد تومان خواند و اظهار داشت: از این محل نیز تعداد 2 هزار و 260 طرح با مبلغ 614 میلیارد تومان به بانک ها معرفی شده و یک هزار و 493 طرح آن با رقم 441 میلیارد تومان به تصویب رسیده است.

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه در خصوص طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی نیز اعلام داشت: تاکنون بیش از 30 هزار مجوز مشاغل خانگی توسط دستگاههای اجرایی صادر شده است.

وی افزود: بانک­های عامل توانسته­اند از محل این اعتبارات مبلغ 57 میلیارد و 804 میلیون تومان تسهیلات به 15 هزار و 900 طرح پرداخت نمایند.

گفتنی است : در ادامه جلسه هر یک از ادارات و بانک های عامل پیرامون برنامه­های خود در راستای اجرایی شدن سند توسعه اشتغال به ارایه گزارش پرداختند.

۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲
کد خبر : ۳۵,۷۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید