اولین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری اولین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان به ریاست معاون برنامه ریزی استاندار و با حضور قائم مقام وزیرو مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال ،مدیران بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی استان در سالن شهید مردانی استانداری تشکیل شد.

مهندس شیوندی دبیر کارگروه اشتغال ضمن قرائت دستور جلسه گفت با توجه به سند اشتغال و سرمایه گذاری استان 10 هزار اشتغال بین دستگاههای اجرایی در سال 93 توزیع گردد. وی در ادامه افزود بیشترین توزیع اشتغال تعهدی دستگاههای اجرایی بین ادارات جهادکشاورزی-صنعت،معدن و تجارت- راه و شهرسازی صورت گرفته است.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان  114 میلیارد تومان اعتبار جهت راه اندازی طرحهای اشتعالزا در سه ماهه اول سال جاری اختصاص  یافت .

در ادامه جلسه معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار بیان داشت باید طرحها بدقت توسط دستگاههای اجرایی بررسی و در صورت ایجاد اشتغال پایدار به آنها تسهیلات اشتغالزایی که موجب رونق به زندگی متوسط را می دهند پرداخت گردد. تا شاهد رونق اقتصادی و توسعه و پیشرفت در استان باشیم و ی در ادامه افزود اختصاص تسهیلت سه ماهه دوم منوط به عملکرد جذب تسهیلات سه ماهه اول دستگاههای اجرایی در استان می باشد.

عامری افزود طرحهایی که جهت پرداخت تسهیلات به بانک رفاه کارگران  ارسال شده است در اولین فرصت بررسی و در جهت اختصاص اعتبارات لازم به آن طرحها در راستای رونق به تولید و اشتغال استان تسریع نمایند.

                  
۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵
کد خبر : ۳۵,۸۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید