تجلیل از کارکنان زن اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کردستان

کارکنان و بازنشستگان زن اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کردستان به مناسبت گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر با اهداء لوح تقدیر ،تجلیل شدند.
 

 به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کردستان:دراین مراسم که ظهر امروز در سالن شهید فاتحی این اداره کل برگزار شد با اهداء لوح تقدیر و وجه نقد، از بازنشستگان و همکاران زن شاغل در اداره تجلیل به عمل آمد.

  "مصطفی باغبانیان" در ابتدای این مراسم با تبریک روز زن و مقام مادر، از حضرت فاطمه(س) به عنوان اسوه و الگوی زنان جهان نام برد که دارای همه فضایل و خصایص نیکوست .

  وی افزود: با این اوصاف زنان موفق همواره چه در مسئولیت های اجتماعی و چه در وظایف خانگی بایستی حضرت فاطمه زهرا(س) را الگوی خویش قرار  دهند .

گفتنی است در پایان این مراسم  با اهداء لوح تقدیر، وجه نقد و شاخه گل از همه همکاران و بازنشستگان زن تجلیل به عمل آمد .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

جلسه بررسی مشکلات خبازی های سنندج صبح امروز با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: در این جلسه که با حضور نمایندگانی از انجمن صنفی خبازی های سنندج در دفتر مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد مشکلات این صنف از جمله پایین بودن دستمزد آنان  مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   صطفی باغبانیان" در این جلسه  از تلاش کارگران صنف خباز قدردانی کرد و گفت: تلاش ما بر این است تا مشکلات این صنف از جمله دستمزد آنان با  همفکری و تعامل نمایندگان خبازان  رفع گردد.

   وی اظهار داشت: این اداره کل تاکنون از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همه بخشنامه ها و آئیین نامه های مورد نیاز در این زمینه را تدوین و ضمن ابلاغ به نمایندگان صنف خبازان در در مطبوعات و رسانه ها نیز اطلاع رسانی نموده است.

   "جهانبین" مدیر روابط کار این اداره کل نیز با بیان اینکه بررسی و مشاهدات لازم از خبازی های سطح شهر در خصوص برآیند دستمزدها انجام شده است اظهار داشت: تعیین دستمزد کارگران خبازی های استان  با بررسی کارشناسی و مشارکت نمایندگان خبازی ها انجام می شود .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

استاندار کردستان دیروز در دیدار با اعضای ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر استان گفت: مراسم روز کارگر امسال بایستی با شکوهتر از همیشه برگزار شود .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: در این نشست که در استانداری برگزار شد "عبدالمحمد زاهدی" بر همکاری و مشارکت همه ادارات و سازمان ها با دبیرخانه ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر مستقر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد و افزود: امیدواریم با تعامل همه دستگاهها، مراسم گرامیداشت هفته کارگر امسال باشکوهتر از سالهای پیش برگزار شود .

وی افزود: علاوه بر برنامه هایی که هر کدام از ادارات بصورت خاص به منظور تجلیل از کارگران زیر مجموعه خود برگزار می نمایند دو مراسم نیز بصورت استانی در روزهای نهم اردیبهشت ماه مصادف با سالروز شهادت شهید برونسی و روز بسیج کارگری و نیز روز یازدهم اردیبهشت ماه برابر با روز جهانی کارگر با شکوه خاصی برگزار می شود تا از کارگران و تلاشگران عرصه خدمت و آبادانی به نحو شایسته و درخور شان و منزلت آنان تقدیر و تجلیل به عمل آید .

استاندار کردستان همچنین با اشاره به مشکلاتی که به علت غیر فعال شدن پروژه های دولتی طی سالیان گذشته گریبانگیر برخی از واحدهای کارگری استان شده است گفت: نتیجه این مشکلات، بیکاری همراه با تورم است که بایستی با برنامه ریزی و اختصاص زمان و بودجه موردنیاز به حل آن پرداخت .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان نیز در این نشست با اشاره به تاکیدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر توجه ویژه به جایگاه و منزلت کارگران اظهار داشت: مجموعه این اداره کل با بسیج تمام امکانات و تکیه بر بصیرت کارگران استان در راستای برگزاری باشکوه جشن های کارگری با هدف تقدیر و تجلیل از این قشر زحمتکش اهتمام خواهد ورزید .

   "مصطفی باغبانیان" به ارائه گزارشی از شیوه نامه ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر پرداخت و افزود: اعزام کارگران استان برای دیدار با رهبر معظم انقلاب- نشست خری با خبرنگاران و اصحاب رسانه - غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهداء – دیدار کارگران استان با نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان - دیدار با خانواده های شهدای کارگر – دیدار با خانواده های کارگران نمونه و زنان سرپرست خانوار - برگزاری جشنواره تجلیل از کارگران و گروه های کار نمونه از جمله برنامه های این ستاد برای گرامیداشت هفته کارگر امسال است.   

شایان ذکر است در این نشست نمایندگانی از تشکلات کارگری و کارفرمایی و همچنین مدیران و روسای ادارات و سازمان های استان حضور داشتند .

   

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۳:۰۳
کد خبر : ۳۵,۸۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید