همزمان با روز زن، بانوان شاغل در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان تجلیل شدند

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، از بانوان شاغل در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان تجلیل شد.

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماتعی گلستان در این مراسم با بیان فرمایشی از رسول اسلام(ص) در مورد عظمت وجودی حضرت فاطمه (س) که فرمودندخشنودی خدا در خشنودی حضرت زهرا (س) و غضب خداوند در غضب آن حضرت است،اظهار داشت: آنچه که رضایت الهی را در پی دارد الگو و اسوه قراردادن حضرت زهرا (س) و ائمه اطهار (ع) در طول زندگی و شبیه نمودن رفتار و کردارمان با آن ذات مقدسه است.

امراله عباسی افزود: از تمامی بانوان بزرگوار می خواهم در موقعیت کنونی کشورمان در جهان و با الگو پذیری از حضرت زهرا(س) که الگوی اخلاق و عفاف جهانیان است ،نسبت به خنثی کردن توطئه های فرهنگی دشمن با رعایت پوشش در خور و شان بانوی اسلامی ایرانی بار دیگر هویت ملی و دینی خود را به اثبات برسانند.

وی در ادامه گفت: بانوان شاغل علاوه بر خدمت در حوزه اداری و رسیدگی به امورات ارباب رجوع، در منزل نیز رسالت بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان را بر عهده دارند که مسوولیت آنها را دو چندان می کند.

مهندس عباسی اظهار داشت: در جامعه امروزی یک زن می تواند کارآفرین موفق، مدیر موفق و نقش یک جهادگر برای اجرایی کردن شعار سال جاری بر اساس رهنمودهای امام خامنه ای (مدظله العالی) را ایفا کنند.

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان به اجرای فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها اشاره کرد و گفت: در اجرای این قانون ممکن است مشکلاتی در جامعه به ویژه در جامعه تعاون و کار استان به وجود بیاید که همکاران باید در جهت کاهش و رفع مشکلات تمام تلاش خود را به کار ببندند و این کار با بالا بردن سطح آگاهی خود و جامعه میسر است.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |
کد خبر : ۳۵,۸۶۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید