تعاون خراسان‌جنوبی آماده تعامل با تالار بورس است

محمد سنجری با بیان اینکه کشور در بحث کلان نیازمند تأمین منابع مالی است، گفت: عدم اطلاع برخی از افراد سبب می‌شود آنها سرمایه‌های خود را در بورس سرمایه‎گذاری نکنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی :محمد سنجری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی از آماده گی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برای  تعامل با تالار بورس  استان خبر داد و گفت :در زمینه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و خروج از رکود، توجه به بازار سرمایه بسیار مهم است.

محمد سنجری با بیان اینکه تعداد شرکت‌های ما در بورس استان محدود است، اظهار کرد: در این راستا باید در استان فرهنگ‌سازی شود و از وجود افرادی که دارای سرمایه در استان هستند استفاده کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: با فرهنگسازی میتوانیم از سرمایه این افراد در زمینه سرمایهگذاری و ارزش افزوده استفاده کنیم تا سطح درآمد مردم را بالا برده و مردم را توانمند کنیم.
محمد سنجری با بیان اینکه کشور در بحث کلان نیازمند تأمین منابع مالی است، گفت: عدم اطلاع برخی از افراد سبب می‌شود آنها سرمایه‌های خود را در بورس سرمایهگذاری نکنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی از وجود 2 هزار و 500 تعاونی در این استان خبر داد و افزود: همچنین 22 اتحادیه در استان خراسان‌‌جنوبی فعال است.

محمد سنجری از آمادگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای تعامل با بورس استان خبر داد و اضافه کرد: ما در این زمینه نیاز به آموزش فعالان بخش تعاون داریم.


۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸
کد خبر : ۳۹,۱۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید