تشکیل جلسه شورای هماهنگی با حضور مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل

مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور در جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: رویکرد دولت یازدهم تلاش برای خروج از تحریم و مدیریت اقتصادی کلان کشور برای کاهش تورم و خروج از شرایط رکود است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور که در جلسه شورای هماهنگی استان اردبیل سخن می گفت با اشاره به طرح اقتصادی تهیه شده از سوی دولت که لایحه آن به مجلس ارائه شده است افزود: این لایحه دارا خشای پولی – مالی و رونق کسب و کار می باشد و هر سه بخش این لایحه بنوعی با وظایف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مرتبط می باشد.
دکتر سهمانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بانکها در حوزه پولی این لایحه از ارکان اصلی می باشند و تلاش دولت بر آن است تا توان وام دهی بانکها را تقویت کند و این وامها به بنگاههای تولیدی متوسط و کوچک پرداخت گردد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت اقتصادی و پتانسیلهای استان اردبیل ارائه و سپس خلاصه وضعیت مصوبات شورای هماهنگی استان را برای حاضرین در جلسه تشریح نمود.
۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸
کد خبر : ۳۹,۱۹۰
کلیدواژه ها: جلسه شورای هماهنگی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید