به مناسبت هفته تعاون صورت می‌گیرد افتتاح 96 طرح تعاونی در استان اصفهان

معاون تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: به مناسبت هفته تعاون، 96 طرح تعاونی با اعتباری بالغ ‌بر 2 میلیارد و 900 میلیون ریال افتتاح می‌شود.
علیرضا تیغ‌ساز در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره کل، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در خصوص برنامه‌های هفته تعاون در استان اظهار کرد: با توجه به اینکه هفته تعاون از 12 تا 18 شهریورماه است؛ برنامه‌های اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از روز 11 شهریورماه با دیدار تعاونگران با آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد امام‌جمعه اصفهان آغاز می‌شود.

وی افزود: از برنامه‌های دیگر این سازمان برگزاری مراسم هفته تعاون در شهرستان‌ها در روزهای 13، 16 و 18 شهریورماه و همچنین نهمین جشنواره کشوری تعاونی‌های برتر در تهران است که در هفته تعاون برگزار می‌شود و در آن از تعاونی‌های برتر استان اصفهان نیز تجلیل می‌شود.

معاون تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تصریح کرد: مهم‌ترین برنامه هفته تعاون تقدیر از 38 تعاونی برتر استان و افتتاح 96 طرح تعاونی به‌ صورت متمرکز است که 17 شهریورماه با حضور مقامات وزارتخانه‌ای برگزار می‌شود.

وی در خصوص اعتبارات مربوط به طرح‌های تعاونی نیز گفت: اعتبارات لازم برای 96 طرح تعاونی برابر با 2 هزار میلیارد و 914 میلیون و 570 هزار ریال بوده که 65 درصد آن از آورده‌های اعضا و مابقی تسهیلات بانکی است.

تیغ‌ساز اضافه کرد: طرح‌های افتتاحی در گرایش‌های مختلف از جمله مسکن، خدماتی، صنعتی و کشاورزی هستند و پروژه شاخص آن افتتاح 4 هزار و 372 واحد مسکونی در قالب مسکن مهر و ... است.

وی افزود: تعداد اعضای این 96 طرح تعاونی که در هفته تعاون افتتاح می‌شود برابر با 5 هزار و 419 نفر و فرصت شغلی ایجاد شده نیز برابر با 8 هزار و 77 نفر است.

معاون تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از برگزاری دو برنامه ورزشی ویژه کارگران در هفته تعاون خبر داد و خاطرنشان کرد: مسابقات تنیس در روزهای 18 و 19 شهریورماه ویژه کارگران برگزار خواهد شد؛ همچنین المپیاد ورزشی ویژه کارکنان بانک توسعه تعاون در استان اصفهان به‌ صورت کشوری برپا می‌شود.

۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶
کد خبر : ۳۹,۳۴۴
کلیدواژه ها: به مناسبت هفته تعاون صورت می‌گیرد افتتاح 96 طرح تعاونی در استان اصفهان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید