افتتاح ساختمان جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد

به مناسبت هفته دولت، ساختمان جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، شهردار و معاون فرماندار میبد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد : در این مراسم ضمن تشکر از تمامی افرادی که زمینه ساخت و افتتاح این ساختمان را در هفته دولت فراهم نمودند، این اتفاق را مبارک و میمون دانست و ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با تمام قدرت و قوت بیشتری برای ارائه خدمات به مردم و در راستای توسعه شهرستان میبد گام برداریم.

ریاحی در ادامه سخنان خود افزود، هفتاد درصد نیروی کار استان یزد را جامعه کارگری تشکیل می دهند و ضرورت دارد به این مسئله مهم همواره رسیدگی شود تا بتوانیم با فرصت سازی و هدایت فعالیت ها به سمت اهداف عالی حرکت نماییم.

وی در پایان با توجه به اینکه یزد دارای منابع اقتصادی زیادی است، خواستار هدایت بهینه فرصت های صنعتی و توانمدی های شغلی در سطح استان شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اختتامیه دهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون
مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم، ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون، صبح امروز در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد : محمد حسین ریاحی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، در سخنان خود توفیق و درایت قرآنی در راستای فهم و انتقال ارزش های اسلامی از زبان قرآن به صورت علمی و دینی را محترم واز پربرکت ترین شیوه های ارائه پیام بیان نمود.
در ادامه حجت الاسلام فخرآبادی به نمایندگی از دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد به ایراد سخنرانی پرداخت.
وی قرآن و نهج البلاغه رادفترچه راهنمای انسان دانست و ابراز خرسندی نمود که با وجود تمام کج فهمی های دشمنان اسلام، جایگاه قرآن همواره پابرجا و استوار مانده است و حفظ این جایگاه در گرو استفاده عملیاتی از مفاهیم قرآنی در زندگی می باشد.
این مراسم با تجلیل از برگزیدگان رشته های قرائت(محمد علی میرشمسی و زهرا جمالیون)حفظ(مجتبی محسنی راد، جلیل سعید،مهدیه شمس، فائزه سادات قریشی نسب و زینب صالح بیگ)ترتیل(محسن کشاورز و سمیرا شمس)مفاهیم قرآنی(محمدحسن میرجلیلی وبتول حیدری)مفاهیم نهج البلاغه(سیدهادی طباطبایی ومنیره دهستانی) و اذان(حسین شاکری) پایان یافت. 

۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰
کد خبر : ۳۹,۳۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید