برنامه های هفته تعاون در استان بوشهر اعلام شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برنامه های هفته تعاون در این استان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر حمید رضا پناه رئوس برنامه ها و اجرای طرح های این هفته در استان بوشهر را تشریح کرد.

وی افزود: در هفته تعاون، اعضای ستاد بزرگداشت هفته تعاون در استان با استاندار بوشهر و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار می کنند .

پناه خاطر نشان ساخت  : غبارروبی مزار شهداء و دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، افتتاح طرح های تعاونی ، برگزاری نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون در شهرستانها ، برگزاری جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر و نیز تعاونی های برتر استان ، اجرای مسابقات ورزشی و همچنین نشست هم اندیشی با شورای شهر از مهمترین برنامه های هفته تعاون در استان بوشهر است.

پناه  در ادامه از افتتاح 18  طرح تعاونی در استان خبر داد و گفت: این طرح ها در بخش های کشاورزی ، صنعت، و خدمات هستند که با 128 نفر عضو و 526 نفر اشتغال در شهرستان های دشتستان ، گناوه ، کنگان ، جم و دیلم مشغول به فعالیت می باشند .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در پایان تجمیع خدمات تعاونی ها زیر نظر ستاد مردمی هفته تعاون استان از قبیل ارائه خدمات تعاونی ها، برگزاری ایستگاه صلواتی، توزیع اقلام تبلیغاتی شرکت ها و نیز توزیع بروشور اطلاع رسانی را از جمله برنامه های این هفته اعلام کرد.

۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲
کد خبر : ۳۹,۴۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید