مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:باید در جهت ارتقاء خدمات رفاهی و تفریحی کارگران گام برداشت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه معاون فرماندار میبد، شهردار و جمعی از مسولین شهرستان از مجموعه ورزشی- فرهنگی و رفاهی کارگران میبد بازدید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، در این بازدید، محمد حسین ریاحی با اشاره به زیرساختهای بسیار خوب مجموعه ورزشی- فرهنگی و رفاهی کارگران میبد گفت: این مجموعه با امکاناتی نظیر سالن چند منظوره، زمین چمن و مهمانسرا با توجه به قرار گیری در کنار جاده اصلی میبد به یزد از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است.

وی با اشاره به سیاست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحث ارتقاء خدمات ورزشی، رفاهی و تفریحی برای کارگران اظهار داشت: با توجه به امکانات موجود در مجموعه ورزشی- فرهنگی و رفاهی کارگران میبد، باید در جهت ارتقاء خدمات رفاهی و تفریحی گام برداشت که  این اداره کل آمادگی دارد بصورت مشارکتی امتیاز سرمایه گذاری و بهره برداری از مجموعه ورزشی- فرهنگی و رفاهی را در اختیار سرمایه گذاران شهرستان قرار دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه افزود: خوشبختانه احداث استخر مجموعه ورزشی- فرهنگی و رفاهی کارگران میبد مصوب گردیده که امیدواریم با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی با حمایت فرماندار محترم وسایر مسئولین شهرستان بتوانیم در زمان کوتاه به بهره برداری برسانیم.

در ادامه این بازدید معاون فرماندار میبد، شهردار و مدیرعامل شرکت عمران شهرک صنعتی جهان آباد میبد نیز پیشنهادات خود را جهت نگهداری و بهره برداری از مجموعه ورزشی- فرهنگی و رفاهی میبد ارائه کردند، که مقرر شد در اولین جلسه هیئت امناء مجموعه ورزشی، راهکارهای ارتقاء خدمات رفاهی و تفریحی این مجموعه مورد بررسی قرار گیرد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به مناسب هفته دولت  افتتاح سومین ساختمان جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان یزد
ساختمان جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر در راستای پیشبرد اهداف نوسازی و در هفته دولت با حضور مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و همراهی فرماندار اشکذر افتتاح شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی،در ادامه برنامه های مربوط به هفته دولت محمد حسین ریاحی،مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این مراسم حضور یافت.
 وی در سخنان خود هفته دولت را فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها،وحدت در راستای گسترش فعالیت ها و پشتیبانی از حقوق مردم دانست .
 ریاحی در ادامه گفت:این پرو‍ژه از سال 1389  در زمینی به  مساحت  1800  و با زیر بنای 340 متر مربع و با اعتباری بالغ  بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال اجرایی شده است.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
همزمان با هفته دولت،ساختمان جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان خاتم افتتاح شد
 به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛این ساختمان واقع در مجتمع ادارات شهرستان خاتم و با حضوراستاندار و  مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،افتتاح شد.
 محمد حسین ریاحی در این مراسم گفت:جهت تسهیل شرایط کار و ارتقا سطح کیفی مجموعه های  اداری،طرح این ساختمان با زیر بنا 400 مترمربع و اعتباری بالغ  بر سه میلیارد ریال اجرایی شده است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بهره برداری از خانه بهداشت کارگری شرکت رز تحریر، در هفته دولت
به مناسبت هفته دولت،خانه بهداشت کارگری شرکت رز تحریر یزد،واقع در فاز یک شهرک صنعتی،با حضور معاون سیاسی- امنیتی استاندار و مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه هیئت همراه  افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد،ابتدا دکترمحمد حسین ریاحی از خط تولید این شرکت بازدید و از نزدیک در جریان مسائل شرکت قرار گرفت.
مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن بزرگداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی  و باهنر ،افزود: با افتتاح این طرح، توجه به کارگران  و زمینه مراقبت های اولیه بهداشتی در راستای تامین سلامت کارگران مورد تاکید قرار می گیرد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جلسه شورای هماهنگی؛با حضور تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی
به منظور هماهنگی های لازم با دستگاههای تابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،جلسه ای با حضور تیم ارزیابی وزارت متبوع برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛این جلسه در محل اداره کل،با محوریت  موضوعاتی چون 1.ماموریت ،اهداف و محورهای کاری2.بررسی نحوه رسیدگی به شکایات 3.بررسی عملکرد سیستم سامد 4.بررسی نحوه بازرسی های داخلی و خود ارزیابی 5.بررسی عملکرد اجرای طرح تکریم ارباب رجوع 6.بررسی عملکرد کمیسیون مبارزه با فساد اداری برگزار و موضوعات مطرح شده از زوایای مختلف به بحث و تبادل نظر گذاشته  شد.
 
ابتدای این جلسه مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دستگاه های تابع حوزه اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،اظهار داشت؛مشارکت در نشست های هم اندیشی ادارات،در بسیاری از عرصه ها موجب رشد و شکوفایی ظرفیت های بالقوه دستگاها و بروز نتایج مفید در رشد استان خواهد شد.


۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴
کد خبر : ۳۹,۴۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید