مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود از اهداف سیاستهای وزارت تعاون ،کارو رفاه اجتماعی است

مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از حساسیت، حجم بالای کار و اهمیت وزارت متبوع گفت: وقتی کار برای خدا و با هدف کسب رضایت مردم باشد اگر چه ممکن است از دید ما انسانها پنهان شود اما در نظر خداوند متعال محفوظ و ماندگار خواهد ما ند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این مراسم با حضور مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای ادارات ستادی و شهرستانهای استان روز یکشنبه مورخ 9 شهریور در محل اداره کل صورت پذیرفت.
ابتدای این مراسم، دهقان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، به ارائه گزارشی از عملکرد 6 ماهه خود در دوران تصدی در این سمت پرداخت.
همچنین روسای ادارات ستادی و شهرستانهای تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز به ترتیب گزارشی از عملکرد خود را ارائه نمودند.
در ادامه این مراسم، حنیف مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، چهار رکن رفاقت و دوستی، دقت در رفتار، تواضع و فروتنی و دقت در مسائل مادی را از اساسی ترین عامل موفقیت در مدیریت خواند و اظهار کرد: مساوات و عدالت برای همه به معنای قرار دادن هر چیزی در جایگاه خود و سپردن کار به افراد کاردان بر اساس رعایت اصل شایسته سالاری است.
حنیف، صداقت را رکن دیگر حفظ بنیان و موفقیت هر نهاد عنوان و تصریح کرد: صداقت باید در عمل نیز هویدا شود، نه اینکه تنها شعار بدهیم و هیچ یک از گفته های خود را عملی نکنیم.
مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه گفت: هدف دولت یازدهم برقراری عدالت است و دکتر روحانی و اعضای کابینه اش تمام تلاش خود را در جهت تحقق این مهم در کشور به کار گرفته اند.
وی ضمن تشکر از تمام همکاران در خصوص عملکرد خوب این اداره کل اظهار داشت: در ارزیابیهای بعمل آمده از عملکرد ادارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی در بین استانها از عملکرد خوبی برخوردار بوده و از رفتار بسیار خوب و پسندیده کارمندان و روسای ادارت شهرستانها با ارباب رجوع تشکر و قدردانی نمود.
حنیف در خصوص حجم کاری بسیار بالا و حساسیت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : وقتی کار برای خدا و با هدف کسب رضایت مردم باشد اگر چه ممکن است از دید ما انسانها پنهان شود اما در نظر خداوند متعال محفوظ و ماندگار خواهد ما ند.
مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه افزود: نزدیک به 63 درصد از جمعیت کشور مخاطب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند آن هم بصورت مستقیم از بدو تولد تا دوران بازنشستگی که این خود بیانگر حجم بالا و اهمیت کار در این وزارتخانه میباشد که بطور مستقیم با اقشار مختلف مردم از ضعیف تا متوسط در تماس می باشد .
در ادامه رضا نقی زاده سرپرست جدید اداره کل براساس فرمایشات مقام معظم رهبری تعاون را چشمه جوشان اشتغال و مولود انقلاب دانست و گفت: همانطورکه دغدغه همه مسئولین خدمت به مردم است، امیدوارم در انجام مسئولیت خطیری که به من واگذارشده بتوانم سربلند بیرون آمده و بتوانیم گامی موثر در جهت کاهش نرخ بیکاری و توسعه همه جانبه استان برداریم .
نقی زاده ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی مناسب و استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف و سیاستهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حرکت خواهیم کرد.
وی مسئولیت در جامعه اسلامی را یک امانت الهی دانست  و اظهار داشت: اگر مسئولان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند، هم رضایت خداوند و مردم را جلب کرده اند و هم توشه ای برای آخرت خود به همراه خواهند داشت.
نقی زاده در پایان از زحمات آقای دهقان سرپرست قبلی اداره کل تشکر نمود و از تمام همکاران و روسای شهرستانها طلب یاری کرد و گفت : انشاء الله با کمک تک تک شما همکاران عزیز بتوانیم بیش از پیش به مردم استان ،کارگران و کارفرمایان و تعاونگران عزیز خدمت کنیم.
لازم بذکر است که در انتهای این مراسم نقی زاده بعنوان سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی معرفی و با اهدای لوحی از زحمات دهقان سرپرست سابق این اداره کل تقدیر به عمل آمد.

۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹
کد خبر : ۳۹,۶۶۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید