معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:گلستان جزو استان‎های اول در روابط کار است/ تعاونی‎های گلستان در رتبه سوم کشور

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع نیروی انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارنامه گلستان را در روابط کار موفق ارزیابی کرد و گفت: گلستان جزو استان‎های اول در روابط کار است.

ملکمحمد نجفی در تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با تبریک دهه کرامت و هفته تعاون در گرگان اظهار داشت: گلستان به دلیل برخورداری از منابع انسانی قوی باید رتبههای مطلوب را در حوزههای مختلف کسب کند.

وی همافزایی و تعامل را از عوامل مهم موفقیت خواند و تصریح کرد: اگر شورای هماهنگی در اداره کار جدی گرفته شود و همافزایی درستی در این راستا صورت بگیرد یقینا توقعات و انتظارات محقق خواهد شد.

 این مقام مسئول با بیان اینکه تغییر در مدیریتها به واقع همان توسعه منابع انسانی است، افزود: مدتها تلاش شد تا انسانی متعهد و خدوم مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان را به دست بگیرد، سیاست وزارتخانه این است که نیروهایی را شناسایی کند که باسابقه، پیشکسوت و کارشناس مجموعه باشند.

نجفی با بیان اینکه گلستان از نظر منابع انسانی بسیار غنی است، خاطرنشان کرد: هر چه میزان اشتغال پایین آید به شمار آسیبهای اجتماعی افزوده خواهد شد.

وی ظرفیت بالای گلستان را از لحاظ کشاورزی، صنعت و گردشگری نقطه قوت خواند و گفت: با توجه به اینکه گلستان یکی از استانهای گذر برای مسافران است باید برنامهای پیشبینی شود که گردشگران یک الی دو شب بیشتر در گلستان اقامت کنند، لذا باید برنامه و تمهیدات لازم صورت بگیرد که این مهم در رونق گردشگری موثر است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع نیروی انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه صنعت یکی از قطبهای قابل برنامهریزی گلستان است، یادآور شد: گلستان در بسیاری زمینهها ظرفیت دارد که باید در این راستا برنامهریزی شود.

نجفی در خصوص وضعیت تعاونیهای گلستان بیان داشت: گلستان در این راستا وضعیت مطلوبی دارد و جزو رتبههای سوم و چهارم کشوری است، به لحاظ کمیت توفیقات خوبی حاصل شده اما کیفیت باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد که امید است در سنوات آتی شاهد رشد تعاونیها در حوزه گلستان باشیم.

وی از تلاشهای خواجه مظفری مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان قدردانی کرد و برای امرالله عباسی در سمت جدید آرزوی توفیق روزافزون داشت.

۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸
کد خبر : ۳۹,۶۹۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید