بیست و ششمین جشنواره تجلیل از کارگران،تلاشگران،گروه های کار و واحدهای نمونه در سال 93

ثبت نام از متقاضیان بیست و ششمین جشنواره تجلیل از کارگران،تلاشگران،گروه های کار و واحدهای نمونه در سال 93 آغاز شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA  روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مرحله مقدماتی ثبت نام از متقاضیان بیست و ششمین جشنواره تجلیل از گارگران و گروه های کار، بر اساس  نظامنامه این جشنواره(از تاریخ 10/6/93 آغاز و حداکثر تا تاریخ 20/7/93) در سامانه ثبت نام به نشانی http://kn93.mcsl.gov.ir  با کلمه و رمز ورودی مخصوص کارشناسان زیربط استان ها بدون امکان ویرایش،انجام می پذیرد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 27600 فرصت شغلی در راستای فعالیت تعاونی ها در استان یزد

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد :در این دیدار آیت الله ناصری،نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد؛تعاون همان جور که از اسمش مشخص است،یعنی همکاری و کمک کردن به یکدیگر ؛پس ما باید با توجه به اهمیت ُاین موضوع،زمینه گسترش فرهنگ همکاری و همیاری را ایجاد نماییم.

 

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار اظهار داشت؛هفته تعاون فرصت مناسبی است که در خصوص جایگاه کار تیمی و توجه به روند توسعه، در سایه کار دست جمعی تاکید بیشتری داشته باشیم.

 

محمد حسین ریاحی در ادامه گفت:3100 تعاونی فعال در سطح استان وجود دارد که 55درصد آن ها در زمینه خدمات،29 درصد در زمینه صنعت و معدن و 16 درصد در عرصه کشاورزی فعال می باشند که توانسته اند 27600 فرصت شغلی ایجاد نمایند.

 

وی اظهار امیدواری کرد،با حمایت و برنامه ریزی بتوانیم شرایطی برای انجام کار گروهی توسط خود مردم در عرصه اقتصادی به وجود آورده و در به حرکت در آوردن چرخ های اقتصاد و توسعه اشتغال به صورت  کارآمد عمل کنیم.

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۵:۵۳
کد خبر : ۳۹,۷۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید