اولین المپیاد ملی ورزشی بانک توسعه تعاون برگزار می شود

مدیر بانک توسعه تعاون استان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین المپیاد کشوری ورزشی کارکنان بانک توسعه تعاون با میزبانی اصفهان به صورت متمرکز در تاریخ 19 شهریور در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی اصفهان اغاز به کار می کند
محمد شیخ حسینی افزود: در این مسابقات 28 کاروان ورزشی شامل 350 شرکت کننده از کارکنان بانک توسعه تعاون استان های کشور ویژه برادران به مدت هشت روز در چهار رشته ورزشی فوتسال، دو و میدانی، تنیس روی میز و شطرنج با هم رقابت می کنند.
وی با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون بانک دولتی و تخصصی حمایت کننده بخش تعاون است، تاکید کرد: اقتصاد تعاونی هم مزیت های اقتصاد سرمایه داری و نیز ویژگی های مثبت اقتصاد سوسیالیستی را در خود دارد و با مفاهیم اقتصاد وقاومتی نیز سازگار است.
به گفته وی فعالیت های تعاونی در کشور تاکنون با مشکلات و چالش هایی مانند دولتی بودن اقتصاد، مشکلات مدیریتی تعاونی ها و محدودیت های سرمایه گذاری در شرکت های تعاونی مواجه بوده و عوامل توسعه نیافتن این بخش همین مسایل بوده است.
شیخ حسینی تصریح کرد: با تکیه بر ارزش های اصیل فرهنگ تعاون و با فرهنگ سازی و آموزش تعاون و شناساندن مزیت ها و نقاط قوت تعاونی ها و سازماندهی سرمایه های اندک در قالب تعاونی های اصیل نه صوری و نیز توجه دولت و نظام بانکی به سرمایه گذاری هدفمند در بخش تعاون می توان از چالش های مذکور خارج شد.
وی اضافه کرد: بانک توسعه تعاون در بخش ارائه خدمات اعتباری در قالب قراردادهای عاملیت، وجوه اداره شده و منابع داخلی تسهیلاتی را به زیربخش های مختلف اقتصاد تعاونی مانند صنعت و معدن، کشاورزی، خدماتت، مسکن و بازرگانی ارائه می کند.
به گفته وی همچنین این بانک مانند سایر بانک ها خدمات مالی و بانکی خود را اعم از خدمات بانکداری اینترنتی، تلفن بانک، موبایل بانک، پیامک بانک و شبکه شبا ارائه می کند.
شیخ حسینی افزود: بانک توسعه تعاون استان اصفهان در زمینه رشد منابع در سال 93 نسبت به سال 92 88 درصد رشد داشته و نیز در زمینه تسهیلات پرداختی نیز در سال 93 رقم تسهیلات آن به 857 میلیارد ریال رسیده که این رقم در سال 92 595 میلیارد ریال بوده است.
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان گفت: این بانک در استان اصفهان از سال 91 تا 93 ، به 257 شرکت تعاونی و اتحادیه تسهیلات مختلف پرداخته و در پنج ماه نخست سال جاری نیز نسبت به پایان سال 92 ، منابع بانک استان اصفهان 52 درصد رشد داشته است و نیز مطالبات غیرجاری بانک 11 درصد کاهش داشته است.
وی تاکید کرد: براین اساس برنامه تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون استان اصفهان صد درصد محقق شده است و براساس شاخص های ارزیابی عملکرد بانک توسعه تعاون استان اصفهان در پایان مرداد 93 رتبه اول کشور را کسب کرده است
۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳
کد خبر : ۳۹,۸۲۸
کلیدواژه ها: اولین المپیاد ملی ورزشی بانک توسعه تعاون برگزار می شود

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید