بازدیداز پروژه مسکن780واحدی شرکت تعاونی احرار زنجان در تهرانسر تهران

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از پروژه مسکن780واحدی شرکت تعاونی احرار زنجان واقع در تهرانسر تهران بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی از پروژه 780واحدی شرکت تعاونی مسکن شرکت تعاونی احرار زنجان در تهرانسر تهران خبر داد.

احمد غریوی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی در این دیدار ضمن تبریک هفته تعاون به مدیران شرکت تعاونی احراروکارگران شاغل در پروژه یاد شده به نقش وجایگاه تعاون در آموزه های دینی وقوانین ومقررات جاری کشور اشاره نموده وبه اهمیت این بخش از اقتصاد کشور ودیدگاه مقام معظم رهبری اشاره نموده وبا تاکید به تلاش کلیه تعاونگران ومسئولین وکارگزاران دولتی در تمامی بخش ها جهت تحقق اهداف پیش بینی شده در سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی وسهم 25درصدی تعاون از اقتصاد ملی تاکید نموده وتحقق این هدف را در گرو تلاشهای جمعی مردم ومسئولین دانسته واعلام نمودند تعاون تنها ظرفیتی است که می تواند موجبات رفع مشکل بیکاری در جامعه خصوصا بیکاران فارغ التحصیل دانشگاهی را مرتفع نماید.

ایشان فعالیت خارج از استانی شرکت تعاونی احرار را نشانگر قابلیت های بخش تعاون استان زنجان دانسته به نوعی که توانسته است نظرات سایر استانهارا به خود جلب نموده ومعطوف به توانمندیهای بخش تعاون استان نماید.

در ادامه ابراز امیدواری نمودند که بخش تعاون استان بتواند در اقتصاد استان نقش خود را به نحو مطلوب ایفا نموده وضمن کمک به رشد وتوسعه اقتصادی استان کارکرد اجتماعی خود را نیز به نحو مطلوب به منصه ظهور وبروز رساند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴
کد خبر : ۳۹,۸۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید