مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری : همزمان با هفته تعاون 51 طرح تعاونی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری همزمان با هفتمین روزگرامیداشت هفته تعاون مهندس شیوندی مدیرکل از افتتاح 51 طرح تعاونی درسراسر استان چهارمحال و بختیاری خبرداد

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و هفته تعاون بیان داشت همزمان با گرامیداشت هفته تعاون با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری، فرمانداران و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی 51 طرح تعاونی در رشته های مختلف اقتصادی،کشاورزی،صنعت،خدمات و آموزش در شهرستانهای 9 گانه استان چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید .

وی افزود اعضای این تعاونی ها فارغ التحصیلان و جویندگان کارهستند که در قالب تشکیل تعاونی بصورت جمعی و گروهی اقدام به فعالیت اقتصادی نموده اند.

مهندس شیوندی گفت 51 طرح تعاونی مورد افتتاح با مشارکت بانک های عامل استان و سرمایه گذاری اعضاء به بهره برداری رسیده است .

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد تا پایان سال جاری 50 طرح تعاونی دیگردر رشته های خدمات ، کشاورزی ، صنعت ، و دانش بنیان  به بهره برداری خواهد رسید .

مهندس شیوندی با اشاره به برنامه استراتژیکی که در سطح کشورو استان وجود دارد گفت افرادی که صاحب ایده ، فکر و خلاقیت واز نخبگان و فارغ التحصیلان هستند که توانسته اند اختراعی داشته باشند اقدام به تشکیل تعاونی نموده اند و موجب توسعه و پیشرفت اقتصاد در استان شده اند.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------

جامعه تعاونگر استان چهارمحال و بختیاری با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری همزمان با روزتعاون وگرامیداشت هفته تعاون با حضورمدیرکل وجمعی از کارکنان اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی استان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران،مسئولین بسیج کارگری استان و تعاونگران با حضوردر گلزار شهدای گمنام شهرکرد با عطر افشانی و غباروبی قبور مطهر شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

مهندس شیوندی اظهارداشت مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی استان،مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران  ، مسئولین بسیج کارگری استان و جمعی از تعاونگران با حضور در کنار قبور مطهر شهدای گمنام شهرکرد با آرمانهای شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند و با عطرافشانی و غباروبی و گلباران قبور مطهر شهدای گمنام یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشتند. وی افزود جامعه تعاونگر در راه آرمانهای انقلاب شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب نمود که این خود جای بسیارافتخار وبالندگی برای تعاونگران کشور و استان می باشد . مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی افزود  بعد از دفاع مقدس تعاونگران با حضور فعال خود در اقتصاد کشور سهم بسزایی داشته و با عزمی راسخ در خودکفایی کشور نقش مهمی را ایفاء کرده است وهم اکنون با عینیت بخشیدن به فرمایش رهبر معظم انقلاب در راه تولید ملی و پیشرفت های اقتصادی کشور با عزم ملی و جدیت تمام در این عرصه تلاش و کوشش بی وقفه ای را دارند. 

۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶
کد خبر : ۳۹,۸۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید