برگزاری مسابقه چهارجانبه فوتسال بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون

بمناسبت فرارسیدن هفته تعاون یکدوره مسابقه چهارجانبه فوتسال در اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل یکدوره مسابقه فوتسال بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون بین تیمهای فوتسال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل - اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل - اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خلخال و بانک توسعه تعاون در محل سالن سرپوشیده مجموعه ورزشی کارگران اردبیل برگزار گردید و در پایان این مسابقه تیم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خلخال مقام اول و تیم اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل مقام دوم و تیم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل مقام سوم را کسب نمودند.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در هفته تعاون
بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون، همایش پیاده روی خانوادگی دور دریاچه شورابیل با حضور پرشور خانواده ها ی شهرستان اردبیل برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل همایش پیاده روی خانوادگی در دور دریاچه شورابیل با همکاری سازمان ورزش و جوانان استان و با هدف ترویج ورزش و ارتقای سلامت خانواده ها با حضور گسترده مردم برگزار گردید.
این مراسم که مدیران و مسئولان ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان استان نیز حضور داشتند جوایز نفیسی از قبیل کمک هزینه حج عمره - یخچال فریزر - تلویزیون LED - دوچرخه کوهستان و لوازم ورزشی به قید قرعه به شرکت کنندگان اعطا گردید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در روز تعاون از تعاونیهای برتر استان اردبیل تجلیل شد
بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون و همزمان با روز تعاون در همایش تعاونگران استان اردبیل با حضور استاندار اردبیل از تعاونیهای برتر استان اردبیل تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، همایش تعاونگران استان اردبیل که با حضور استاندار و مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی و جمع کثیری از تعاونگران در سالن اجتماعات شرکت گاز استان تشکیل یافته بود با معرفی و تجلیل از 20 تعاونی برتر استان پایان یافت.
استاندار اردبیل در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن روز تعاون طی سخنانی با اشاره به نقش سازنده تعاونیها گفت: تعاونی مظهر مشارکت و همکاری مردم در فعالیتهای اقتصادی است.
دکتر خدابخش در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حمایت از بخش تولید و تعاونیهای تولیدی از ضرورت های کاری مسئولان استان است و ما باید تلاش کنیم در راستای رونق بخشیدن به اقتصاد استان در این راستا تلاش کنیم.
در بخش دیگری از این مراسم مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز گزارشی از وضعیت و برنامه های حوزه تعاون این اداره کل ارائه نمود.
در پایان این مراسم از 20 تعاونی برتر استان با اعطای لوح تقدیر تجلیل شد و از 5 نفر آزاده و یک نفر بازنشسته اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز قدردانی بعمل آمد. ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹
کد خبر : ۳۹,۹۸۶
کلیدواژه ها: هفته تعاون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید