پنجمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری پنجمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان به ریاست سلیمانی استاندار و با حضور معاون برنامه برنامه ریزی و اشتغال استانداری ، مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال ،مدیران بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی استان در سالن شهید مردانی استانداری تشکیل گردید.

مهندس شیوندی ضمن قرائت دستور جلسه بیان داشت در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان ریاست سازمان جهاد کشاورزی در راستای میزان تحقق برنامه های پیش بینی شده آن دستگاه در سند توسعه اشتغال استان به ارائه گزارش عملکرد پرداخت و مورد بحث و بررسی اعضای جلسه قرار گرفت.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت در پنجمین کارگروه اشتغال استان 31 طرح با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد 890 میلیون تومان در بخش های کشاورزی ،صنعت ، خدمات و تعاون به تصویب رسید.

مهندس شیوندی افزود برای شش ماهه اول امسال 114 میلیارد تومان اعتبار برای راه اندازی طرح های اشتغالزای استان اختصاص داده شد که از این میزان 41 میلیارد میلیارد تومان پرداخت شده و مابقی در حال تکمیل پرونده است.

در ادامه جلسه عامری گلستان معاون برنامه ریزی استاندار گفت عامری با بیان اینکه در سند توسعه اشتغال برای استان ایجاد بیش از دو هزار فرصت شغلی در سال جاری پیش بینی شده است، تصریح کرد: باید با سیاست گذاری مطلوب به دنبال ایجاد اشتغال پایدار و دائمی باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در سند توسعه اشتغال استان 7هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف همچون صنعت و کشاورزی برای استان پیش بینی شده است.

 

 

                                      روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

                                    

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵
کد خبر : ۴۰,۰۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید