مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته دولت و تعاون استان گلستان با قهرمانی مدیریت درمان تامین اجتماعی به پایان رسید

به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت هفته تعاون و به همت اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان، مسابقات فوتسال کارکنان ادارات و سازمان های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در محل مجموعه ورزشی کارگران گرگان برگزار شد.

در این رقابت ها 10 تیم از اداره کل بهزیستی، صندوق مهر امام رضا(ع)، مدیریت درمان تامین اجتماعی، اداره کل تامین اجتماعی، تیم های الف و ب اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، اداره کل بیمه سلامت، اداره کل فنی و حرفه ای، بانک رفاه کارگران و بانک توسعه تعاون حضور داشتند.

در این دوره از مسابقات که در دو گروه 5 تیمی برگزار شد، پس از انجام بازی های دور مقدماتی، تیم های مدیریت درمان تامین اجتماعی، بانک رفاه کارگران، صندوق مهر امام رضا(ع) و اداره کل بیمه سلامت به مرحله نیمه نهایی رسیدند.

پس از بازی های دور نیمه نهایی دو تیم مدیریت درمان تامین اجتماعی و صندوق مهر به فینال راه پیدا کردند و در یک بازی نزدیک تیم مدیریت درمان تامین اجتماعی توانست با یک گل پیروز شده و مقام قهرمانی را کسب نماید.

همچنین در بازی رده بندی بانک رفاه کارگران توانست با شکست اداره کل بیمه سلامت حائز رتبه سوم شود.

در مراسم اختتامیه مسابقات که با حضور مسئولین استانی برگزار شد، جناب آقای دکتر نصرتی مدیرکل محترم مدیریت درمان تامین اجتماعی با اشاره به ایام هفته دولت و هفته تعاون از برگزارکنندگان تشکر و قدردانی نمود. 
۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵
کد خبر : ۴۰,۰۷۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید