با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان؛سه طرح تعاونی در شهرستان اندیکا افتتاح شد

سه طرح تعاونی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و مقامات شهرستان اندیکا افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان، سه طرح تعاونی در شهرستان اندیکا با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان اندیکا به بهره برداری رسید.
صفایی گفت:‌ در جریان این سفر تعاونی های دامپروری مهر کوهپایه با موضوع فعالیت 100 راسی گوساله و اشتغالزایی 4 نفر با 300 میلیون تومان تسهیلات بانکی از محل اعتبارات بانک توسعه تعاون ، تک تاراز جنوب با موضوع فعالیت عمرانی و اشتغالزایی 7 نفر با اعتبار 50 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق مهر امام رضا(ع) و هزارمیش جلودار با موضوع فعالیت پرواربندی 1000 راسی بره و اشتغالزایی 4 نفر با اعتبار 300 میلیون تومان از محل اعتبارات بانک کشاورزی مورد بهره برداری قرار گرفتند.
همچنین در این آیین از تعاونگران نمونه شهرستان اندیکا تقدیر شد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 با حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان خوزستان؛ جشنواره تجلیل از تعاونی‌های بر‌تر شوش برگزار شد

در این جشنواره رییس اداره تعاون کار و اموراجتماعی شوش با ارایه ی گزارشی از یک سال فعالیت های حوزه ی کاری خود گفت: اعتبارات جذب شده در سال 92 از محل توسعه کشاورزی مهر 73 میلیارد و 200 میلیون ریال بود که برای 570 نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است.
سید ناصرحسینی افزود: همچنین از محل منابع تعاونی در سال92 برای 38 نفر در شهرستان شوش دانیال اشتغال زایی شده است.
وی بیان کرد: میزان اعتبارات صندوق مهر امام رضا (ع) در سال 93 به مبلغ 10 میلیارد ریال جذب شده که برای 129 نفر اشتغال زایی شد.
رییس اداره تعاون کار و اموراجتماعی شهرستان شوش گفت: در هفته تعاون برنامه نورافشانی در پارک میراث فرهنگی، رژه تاکسرانی، تشکیل تعاونی منطقه ویژه اقتصادی، دیدار تعاون گران با امام جمعه شهرستان شوش و درختکاری 300 اصله نهال با کمک گروه نهضت درختکاری و نگهداری شوش در روستای فهد کعب عمیر انجام می‌شود.
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان خوزستان نیز در این جشنواره گفت: شهر شوش پتانسیل‌های زیادی دارد که زمین‌های حاصلخیز و آب فراوان که 3 رودخانه از شرق، غرب و وسط آن می‌گذرد از جمله آن‌ها هستند.
هوشمند صفایی افزود: قدمت بالای 8 هزار ساله، وجودآستان مبارکه دانیال پیامبر، هم مرزی با کشور عراق این شهرستان را یک موقعیت استراتژیک ایجاد کرده و بر همین اساس بسترسازی برای توسعه و گسترش فراهم است که باید در این زمینه برنامه ریزی منسجمی انجام شود.
در پایان از تعاونی‌ها و تلاشگران بر‌تر تقدیر و هدایای نفیسی به آن‌ها داده شد.
۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵
کد خبر : ۴۰,۱۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید