مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین:استفاده ازظرفیتهای منابع انسانی رکن اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است

به گزارش روابط عمومی،بابایی مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان قزوین در جلسه شورای هماهنگی دستگاههای عضو وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که با حضور مدیران استان و مسئولین تاکستان و نماینده محترم مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد افزود : با توجه به شرایط کشور در ایجاد ارتباط با اقتصاد جهانی با حفظ اصول و ارزشهای خود از جمله استقلال طلبی، عزتمداریو سیاست های نظام، نیازی مشهود، ملموس و ضرورتی غیر قابل انکار است.

وی ادامه داد : ظرفیتهای فراوان مادی و معنوی کشور، ظرفیتهای عالی انسانی و نیروهای تحصیل کرده،. سرمایه های عظیم معدنی، طبیعی و صنعتی ،دانش محوری و اقتصاد دانشبنیان نیروهای انسانی و عزم جدی مسئولان و مدیران و فعالان مردمی می تواند هرکدام به عنوان یک نیروی محرک دراجرای یرنامه های اقتصاد مقاومتی عمل کند که دراین میان نقش سرمایه های انسانی واستفاده از ظرفیتهای تخصصی ومهارتی آنان موضوع غیر قابل انکار است.

مسعود بابایی مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان قزوین درادامه از شرکت یاتاقان بوش تاکستان به عنوان نمونه موفق درموضوع اقتصاد مقاومتی یاد کرد وکفت : شرکت یاتاقان بوش تاکستان توانسته با تکیه برعواملی همچون نیروی انسانی واستفاده از ظرفیتهای فیریکی وذهنی کارکنان خود درشرایط تحریم به بیش از 130 درصد رشد در تولید برسد که همه این مفاهیم نشانگر مدیریت توانا وخلاق این شرکت است.

وی درادامه نشست شورای هماهنگی،به همراه رجب رحمانی،نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی،مدیران کل دستگاههای عضو وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی دراستان قزوین از بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان نیز بازدید کردند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی:اقتصاد مقاومتی راه مقابله با مشکلات اقتصادی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین رجب رحمانی،نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در شورای هماهنگی استان قزوین که در شهرستان تاکستان برگزار گردید اظهار کرد: در سال‌های گذشته اداره کشور تنها متکی به درآمد حاصل از فروش نفت بود در حالیکه باید به سایر ظرفیت های موجود توجه کنیم چرا که در غیر این صورت در آینده‌ نزدیک با مشکلات بیشتری مواجه می‌شویم.
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی افزود: شیرازه اقتصاد کشور باید بر مبنای اقتصاد مقاومتی استوار باشد تا بتوان در مقابل شوک های عظیم اقتصادی به خوبی مقاومت کرد.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی باید رایط کشور در ترانزیت گاز و نفت به جهان، شرایط آب و هوایی و برخورداری از منابع سرشار معدنی را مورد توجه جدی قرار داد هم چنین با در نظر گرفتن سایر عوامل در جهت توانمند سازی کشور حرکت نمود.
رحمانی خاطر نشان کرد: مدیریت منابع، دوری از اسراف و حرکت بر اساس برنامه ای هدفمند، موجب قطع وابستگی کشور به درآمدهای نفتی می‌شود لذا اقدامات لازم در این زمینه باید انجام شود.
وی درخلال این نشت از شرکت یاتاقان بوش تاکستان که امسال به عنوان کارآفرین برتر استان قزوین دربخش صنعت معرفی شده بود دیدار و از عملکرد موفق مدیریت این شرکت تجلیل وقدردانی نمود.
رحمانی همچنین درادامه برنامه های شورای هماهنگی دستگاههای عضو وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی دراستان قزوین از بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان بازدید ورسیدگی به حال بیماران دراین بیمارستان را مثبت ارزیابی کرد.


۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۳۲
کد خبر : ۴۰,۱۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید