جلسه هم اندیشی بررسی موانع تولید ومشکلات واحد های تولیدی وصنعتی استان سمنان برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی بررسی موانع تولید ومشکلات واحد های تولیدی وصنعتی باحضور مدیرکل محترم تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان سمنان وجمعی از مدیران واحد های تولیدی استان سمنان در محل سالن جلسات اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان سمنان برگزار گردید.

غنیان مدیر کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان سمنان  مهم ترین هدف این جلسه را بررسی موانع تولید ومشکلات واحد های تولیدی وصنعتی وتقویت اشتغال و رفع مشکل بیکاری و ارائه راهکارهای خروج از رکود اقتصادی بیان کرد و افزود:  اگر می خواهیم قدرت اقتصادی ورفاه وعدالت اجتماعی بالاتری در جامعه داشته باشیم باید تولیدرا تقویت وافزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه دولت وسرمایه گذاران نمی توانند برای همه آحاد جامعه شغل تولید کنند گفت: نقش، کارآفرینان در این زمینه بسیار مهم است.

غنیان با اشاره به سند اقتصاد مقاومتی گفت: در این سند نیروی انسانی ، کارآفرینی و... دیده شده است که تمام توقع و انتظار در این سند مردم هستند وتا این اتفاق صورت نگیرد دچار مسائل ومشکلات اقتصادی فراوانی خواهیم بود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   دیدار با امام جمعه شهرستان شاهرود
بمناسبت هفته تعاون مراسم دیداری با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان شاهرود  با حضور مدیر کل تعاون ، کار  و رفاه اجتماعی استان سمنان به همراه معاونین و رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شاهرود و اعضاء اتاق تعاون و جمعی از مدیران تعاونی های شهرستان برگزار گردید.
 در این دیدارغنیان ، مدیر کل محترم ضمن تبریک دهه کرامت و هفته تعاون گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده و در حال انجام در زمینه تعاون ارائه نمودند.
 ایشان اعلام داشتند : پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری تعاون چشمه جوشان اشتغال است و بحث بیکاری در کشور با تاسیس و حمایت از تعاونی ها قابل حل می باشد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ترابی ، امام جمعه شاهرود اعلام داشتند هفته تعاون فرصت مناسبی است تا اصل تعاون در امر اقتصاد ، اشتغال و امور اجتماعی در جامعه تبیین شود و  امور تعاونی ها مورد ارزیابی قرار گیرد.
وی به تاثیر نقش تعاونی ها در سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و بیان داشت این اصل مورد تاکید مقام معظم رهبری است و تعاونی ها نقش کلیدی در زمینه اقتصاد مقاومتی دارند . بطوریکه راه برون رفت از مشکلات اقتصادی مشارکت مردم است . 
  ایشان بیان داشتند گسترش تعـاونیها و نهـادیه کردن فرهنگ تعاون از ضروریات کشور می باشد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیدار با امام جمعه مجن و خانواده جانباز علمشاهی و بازدید از شرکت تعاونی جانبازان دشت مجن
به منـاسبت گـرامیـداشت هفتـه تعاون مراسم دیدار با امام جمعه شهر مجن حجت الاسلام جناتی با حضور مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و هیات همراه ، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شاهرود و جمعی از تعاونگران شهرستان انجام گردید.
در این دیدارابتدا غنیان مدیر کل تعاون ، کار و رفاه جتماعی استان سمنان ضمن تبریک دهه کرامت و هفته تعاون گزارشی در خصوص اقدامات در دست اجرا و انجام شده در زمینه تعاون ارائه نمود.
در ادامه سفر به شهر مجن دیدار با تعاونگر جانباز آقای حاج حسین علمشاهی برادر شهیدان عباس و محمود علمشاهی انجام و از نقش این قشر گرامی در دفاع مقدس و همچنین در جهاد اقتصادی تقدیر و تشکر نمودند.
در پایان از شرکت تعاونی جانبازان دشت مجن بازدید به عمل آمد وموانع و مشکلات این تعاونی از نزدیک بررسی گردید.   ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶
کد خبر : ۴۰,۱۷۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید