مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: برگزاری جلسات وحدت رویه و تخصصی سبب تسریع در تحقق تکالیف مجموعه می شود

جلسه شورای اداری مدیران و روسای ستادی اداره کل با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، سهراب مختاری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این جلسه بر اهمیت جایگاه این شورا تأکید و اظهار کرد: شورای اداری استوانه اداره کل است و نقش مهمی در هدایت و راهبری فعالیت‌های این مجموعه دارد.

وی با اشاره به اهمیت اعتماد در انجام مطلوب فعالیت‌های سازمانی، بر ضرورت تلاش دلسوزانه برای رفع اشکالات درون سازمانی تأکید و خاطرنشان کرد: در صورت اعتماد سازی می‌توان به تغییر در فرآیند انجام و تغییر در جهت انجام مطلوب امور اطمینان داشت.

مختاری با بیان اینکه تحقق اهداف سازمانی در گرو رضایتمندی سازمانی است، ادبیات بیان مسائل درون سازمانی را بسیار مهم عنوان و تصریح کرد: ادبیات بیان مسائل باید برای اصلاح باشد و سازمان را همچون خانه تلقی کرد که اگر این فرهنگ درون سازمان ساری و جاری شود، نقش بسزایی در ارتقای  جایگاه سازمانی مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد داشت.

وی خطاب به مدیران ستادی حاضر در این جلسه، خواستار برگزاری مستمر و منظم جلسات وحدت رویه و تخصصی شد و با بیان اینکه این جلسات سبب تحقق نقشه راه و انجام وظایف سازمانی به‌نحو مطلوب می‌شود، افزود: تمام مدیران مکلف هستند که جلسات وحدت رویه را به صورت هفتگی و تخصصی برگزار کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه جلسات وحدت رویه سبب می‌شود که بهتر در راستای انجام وظایف سازمانی قدم برداشت، بر تلاش برای ارتقای هر چه بیشتر جایگاه سازمانی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در این جلسه هاله فولادفر به عنوان سرپرست مدیریت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس معرفی شد.

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶
کد خبر : ۴۰,۲۷۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید