تعامل و ارتباط متقابل شرکتهای تعاونی با خانواده تعاون گره گشای بخش اعظم مشکلات است

جلسه هم اندیشی خانواده تعاون و مسئولین استان به میزبانی اتاق تعاون با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ، مدیر کل دفتر اقتصادی استانداری،‌ مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری، دبیرواعضاء اتاق تعاون در محل مدیریت آموزش و پژوهش استانداری برگزار شد.

غنیان،  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن خیر مقدم و تبریک هفته تعاون گفت: با تشکیل جلسات هم اندیشی زمینه حضور برای تعاونگری بیشترو تسهیل شرایط برای تعاونگران  فراهم می شود.

در ادامه با طرح دیدگاههایی از طرف حاضرین در خصوص؛ حفظ باغهای شهرستان ،      بلا تکلیفی مالیات تعاونیهای مسکن مهر، تقاضای بررسی شرایط وام های فرش و آسیب اجتماعی، عدم توجیه صادرات خربزه، مشکلات و موانع در خصوص بانک توسعه تعاون، ‌دلایل شکست طرحهای زودبازده، مشکل هیأت حل اختلاف مالیاتی و ماده 44 قانون تأمین اجتماعی، عدم همکاری بانکها با اداره تعاون کار بحث و تبادل نظرگردید.

اسماعیل غنیان گفت: راهکارهای اجرایی در جلسه و ارائه مستقیم آن به اتاق تعاون زمینه را برای تسریع در امور فراهم می سازد.

وی افزود: تعامل و ارتباط متقابل شرکتهای تعاونی با خانواده تعاون خود گره گشای بخش اعظم مشکلات است.

وی در پایان از تعاونگران و اندیشمندان علاقمند به حوزه تعاون خواست تا براساس نیازهای واقعی تعاونیها موارد مورد نظر را در قالب عناوین طرحهای تحقیقاتی جهت طرح در اتاق فکر حوزه تعاون این اداره کل ارائه نمایند.

۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵
کد خبر : ۴۰,۳۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید