بازدید مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از دو شرکت تعاونی در شهرستان رشت

ایزددوست ، مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به اتفاق آقای مهندس مهدوی فرماندار شهرستان رشت از دو شرکت تعاونی بازدید بعمل آوردند .

  در این بازدید که با همراهی تعدادی از مدیران اداره کل انجام شد ابتدا از شرکت تعاونی صنعت آلومینیوم گیلان واقع در شهر صنعتی رشت بازدید بعمل آمد و از قسمتهای مختلف شامل ذوب و ریخته گری ـ تولید شمش ـ رنگ کاری  ـ تولید دربهای اتوماتیک وپنجره های دوجداره بازدید شد و آقای علی نژاد مدیر عامل شرکت تعاونی ضمن ارائه توضیحاتی اعلام کرد که در این واحد بالغ بر50 نفر بصورت تمام وقت و بیمه شده شاغل هستند ومحصولات تولیدی با کیفیت بالا وبا دقت انجام می شود و به بهمین دلیل تقاضای خوبی از طرف بازار وجود دارد .

ایشان همچنین توضیح دادند که به منظور بالا بردن کیفیت تولید و افزایش ظرفیت تولید شرکت در حال اخذ مجوز توسعه می باشد که بدلیل اطاله مراحل آن توسط برخی دستگاههای اجرایی هنوز موفق به اخذ آن نگردیده است وهمچنین تقاضای سرمایه در گردش به منظور خرید بیشتر مواد اولیه جهت انجام تولید در تمام روزهای هفته نمودند .

در ادامه همچنین از شرکت تعاونی صنعت هود واقع در جاده فومن بازدید بعمل آمد . این شرکت تعاونی از سال 1358 شروع به کار نموده وهم اکنون با موضوع تولید سوله وسازه های فلزی سنگین ونیمه سنگین فعالیت دارد . پس از بازدید،آقای بابا علیان مدیر عامل شرکت در نشست صمیمی با مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و فرماندار رشت وهیات همراه ضمن تشریح فعالیت شرکت اشاره داشتند که محصولات این شرکت از حیث فنی و مهندسی در سطح بسیار بالایی قرار دارد وحتی در مقطعی شرکت موفق گردید صادراتی به کشورهای اروپایی داشته باشد وسازه های فلزی ساخته شده در حادثه برف سنگین سال 83 بیشترین مقاومت را داشته اند وهم اکنون با حدود 40 نفر پرسنل در حال تولید بوده وپروژه های بزرگی را در سطح استان گیلان وتهران وسایر استانها در دست اقدام دارد ودر سال جاری نیز بعنوان تعاونی برتر بخش صنعت انتخاب گردیده است . ایشان همچنین پیشنهاد نمودند از سال آینده متولی اصلی برگزاری جشن هفته تعاون تعاونی ها واتحادیه ها واتاق تعاون باشد .

 
۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰
کد خبر : ۴۰,۳۷۹
کلیدواژه ها: بازدید مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از دو شرکت تعاونی در شهرستان رشت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید