مدیرکل تعاون و کار هرمزگان در بازدید از شرکت نفت پاسارگاد: مشکلات نباید خللی در تولید ایجاد کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به مشکلات پیش روی تولید بویژه بخش صنعت گفت: با مدیریت صحیح تلاش شود که مشکلات خللی در روند کار کارخانجات صنعتی وارد نکند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، " بهروز اکرمی" در حاشیه بازدید از شرکت نفت پاسارگاد کارخانه بندرعباس با بیان اینکه حمایت از تولید و اشتغال یکی از اولویتهای وزارتخانه متبوع می باشد، افزود: موانع سد راه تولید باید برداشته شود تا دغدغه تولیدکنندگان کمتر شده و بیشتر به تولید و طرح های توسعه ای بپردازند.

وی هدف از این بازدید را آشنایی نزدیک با فعالیت کارخانجات و صنایع بمنظور آشنایی بیشتر با محیط کار و فعالیت کارگران عنوان کرد و بیان داشت: از آنجایی که در سایه اراده و توان کارگران پرتلاش، چرخ اقتصاد کشور می چرخد و از نزدیک نیز شاهد شرایط کاری سخت کارگران این واحدی تولیدی بودیم لازم است که رضایت این قشر زحمتکش و حل مشکلات آنان در اولویت امور مدیران واحدها باشد.

اکرمی اضافه کرد: حضور مسوولان در شرکت‌ها و واحدهای تولیدی، صنعتی علاوه بر آشنایی آنان با مشکلات فراروی تولیدکنندگان، سبب  تصمیم‌گیری بهتر و موثرتر برای بهبود شرایط فعالیت واحدهای صنعتی، سرمایه‌گذاری‌ها و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه می شود.

این مسوول در ادامه اظهار امیدواری کرد: با رفع موانع موجود بر سر راه شرکت ‌های تولیدی بتوان هر چه بیشتر به حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال در سطح استان پرداخت.

قابل ذکر است که مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و معاونان این دستگاه اجرایی از نزدیک با روند کار  کارگران این شرکت تولیدی آشنا و با آنان  گفتگو کردند.

====================================================================================== مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد بندرعباس:

75 درصد تولیدات شرکت نفت پاسارگاد صادر می شود

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد بندرعباس گفت: 75 درصد از تولیدات این شرکت به کشورهای چین و آفریقای جنوبی صادر می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی هرمزگان، "حمید مصدقی" در بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از این واحد تولیدی، با اشاره به اینکه در این واحد تولیدی روزانه پنج هزار بشکه قیر تولید می شود، افزود: ظرفیت این واحد 10 هزار بشکه در روز می باشد که یکی از اهداف این شرکت راه اندازی این واحد و بهره برداری از آن با ظرفیت طراحی شده برای تولید داخل و صادرات خارج از کشور می باشد.

وی اضافه کرد: یکی از این طرح های بزرگ و استفاده از ظرفیت این واحد تولیدی، راه اندازی کارخانه قیر بندرعباس می باشد که این واحد با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال سرمایه گذاری و 45 درصد تولید ، بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص داده است.

به گفته ی مصدقی شرکت نفت پاسارگارد کارخانه بندرعباس زمینه اشتغال 237 نفر نیروی کار را فراهم کرده است.

====================================================================================== تقدیر فرمانده سپاه امام سجاد (ع) از مدیرکل تعاون و کار هرمزگان

سرتیپ دوم پاسدار "محمد مارانی" فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با ارسال تقدیرنامه ای از  همکاری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، در بخشی از این تقدیر آمده است؛ ضمن تبریک هفته دولت، از همکاری و مساعدتهای جنابعالی در امر پشتیبانی از ماموریت و برنامه های بسیج ادارات تقدیر و تشر بعمل می آید.

امید است در تملام مراحل خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت مقام معظم رهبری در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی موفق و سربلند باشید.

===================================================================================== نتایج مسابقات قرآنی ویژه جامعه کار و تلاش هرمزگان اعلام شد

معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار روفاه اجتماعی هرمزگان از اعلام نتایج دهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار وتلاش و تعاون استان در پنج رشته قرائت، حفظ، ترتیل، مفاهیم، نهج البلاغه در دو گروه خواهران و برادران و رشته اذان ویژه برادران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "کیامرث برخورداری" افزود: در این دوره از مسابقات که با حضور کارگران و تعاونگران و در راستای ایجاد فضای معنوی در سطح زندگی و محل کار این قشر پرتلاش برگزار شد بیش از 110 شرکت کننده به رقابت پرداختند.

وی اضافه کرد: در رشته قرائت برادران "میلاد  غصنفر پور" از تامین اجتماعی حاجی آباد رتبه اول و " سید صادق کریمی نیا" و"عبدالرسول حاجبی" هر دو از شرکت فولاد هرمزگان به ترتیب رتبه دوم و سوم را کسب کردند.

برخورداری اضافه کرد: در رشته قرائت خواهران "الهام روچونی پاریزی"، "معصومه کریمی" هر دو از شرکت فولاد هرمزگان نیز رتبه های اول و دوم  رابدست آوردند.

در رشته ترتیل براداران "عبدالرحمن نیکخواه" از شرکت تعاونی صیادان و در رشته ترتیل خواهران نیز " فریبا  یاقوت" از شرکت سیمان هرمزگان عنوان های اول را کسب کردند.

" محمد  راستگو" از حوزه علمیه در رشته حفظ ده جزء برادران و " محمد  کارگر" از شرکت آب و فاضلاب در رشته اذان عنوان های اول را بدست آوردند.

در رشته تفسیر نمونه خواهران نیز "بتول احدی" از بهزیستی و برادران نیز "احسان  علی نیا" از حوزه علمیه مقام های اول را کسب کردند.

"فرزانه  دهشتی" از فولاد هرمزگان در رشته مفاهیم نهج البلاغه خواهران و "عبدالله  حلافی" از شهرداری بندرلنکه در رشته مفاهیم نهج البلاغه برادران رتبه اول این دوره از مسابقات را کسب کردند.

قابل ذکر است که برگزیدگان این دوره از مسابقات قرآنی به مرحله نهایی که در تهران برگزار خواهد شد، معرفی شدند.

 

۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸
کد خبر : ۴۰,۴۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید