بازدید معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان رضایی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری سمنان از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بازدید نمود.

این بازدید در راستای آشنایی بیشتر معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری با نحوه فعالیت، خدمات و فرآیند سالم سازی و روند جریان خدمات رسانی این اداره کل به ارباب رجوع انجام شد.

در این دیدار رضایی در خصوص نحوه سیاستگذاری کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری کانون کارآفرینان، روند پیشرفت سرمایه گذاری و اشتغال ایجادشده در سند توسعه اشتغال و همچنین بودجه ای و اعتبار هزینه ای و تملک دارایی و... بحث و تبادل نظر کرد.

وی از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تمام تلاش و کوشش خود را در راستای تغییر و بهبود شرایط اشتغال استان بکار بندد تا چرخ صنعت کشور با همت نیروی انسانی جوان به حرکت درآید.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری ضمن بازدید از سایت اداری  و ساختمان در دست احداث  این اداره کل از اقدامات صورت گرفته تشکر و قدردانی نمود و گفت: کارکنان از پایه های اصلی هر سازمانی هستند که باید در جهت ارتقاء منزلت و شأن آنها تلاش فراوانی نمود.

در ادامه غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن قدردانی از حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری با اشاره به عملکرد و فعالیتهای اداره متبوع در خصوص اشتغالزایی در استان خاطر نشان کرد مجموعه کارکنان این اداره کل جهت ایجاد شغل در استان سمنان از هیچ کوششی کوتاهی نخواهند کرد زیرا لازمه داشتن یک کشور پویا و آباد ، نیروی کار فعال و ماهر است.

۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸
کد خبر : ۴۰,۴۸۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید