مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: ثبت نام ازکارگران و گروه های کار نمونه ی سال 1393 آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز ثبت نام جشنواره امتنان از کارگران، تلاشگران و گروه های کار نمونه ی استان در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، هوشمند صفائی اظهار کرد: به منظور ارتقای فرهنگ کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه به منظور ارتقای سطح بهره وری در بین کارگران واحدها، کارگران نمونه ی سال 1393 انتخاب می شوند. بنابراین کلیه شرکت ها و واحدهای مشمول قانون کار می توانند برای حضور در این جشنواره اقدام کنند.
وی خاطر نشان کرد: به منظور تشویق نیروهای کارگری مولد، متخصص و مبتکر، همه ساله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به انتخاب کارگران نمونه سال در بخش های مختلف در بنگاه های تولیدی، صنعتی ، کشاورزی و خدماتی سراسر کشور اقدام می کند.
صفائی از جمله ملاک ها و معیارهای انتخاب کارگران و گروه های کار نمونه در استان را رعایت شئون اسلامی و اصول اخلاقی، ارایه شیوه های نوین در کار، اختراع، ابتکار، اصلاح ، تکمیل و راه اندازی سیستم و تجهیزات و ابتکار و نوآوری در زمینه افزایش راندمان تولید یا کاهش ضایعات و همچنین رعایت موارد ایمنی و تلاش برای کسب آموزش های ایمنی، حفاظتی و بهداشتی اعلام کرد.
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: مرحله مقدماتی ثبت نام در جشنواره از اواسط شهریور ماه امسال آغاز شده است و کارفرمایان عزیز تا بیستم مهرماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه ثبت نام این جشنواره به نشانی http://kn93.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام کارگاه و واحد خود اقدام کنند.۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶
کد خبر : ۴۰,۴۹۷
کلیدواژه ها: جشنواره امتنان از کارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید