برای اولین بار در استان یزد:افتتاح سیستم ضدعفونی کننده ازون استخر شنای عمومی

اولین سیستم ضدعفونی ازون(اکسیژن فعال) استخر شنای عمومی استان یزد در استخر آفتاب مجموعه ورزشی کارگران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:در این مراسم محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت؛ یکی از بهترین روش های تصفیه و ضدعفونی آب در دنیا استفاده از ازون می باشد که قدرت  آن چندین برابر کلر است و با استفاده از این سیستم می توانیم اکسی‍ژن آب را افزایش و زیست باکتری،جلبک و حتی ویروس ها را به حداقل برسانیم.

وی در ادامه افزود:منتظر پیشنهادات در راستای بهبود و گسترش امکانات رفاهی،ورزشی و فرهنگی برای جامعه کارگری و سایر مردم هستیم.

در پایان محمد حسن لطفی،معاون امور بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان یزد، به بیان مزایا و ارزش های بالای بهداشتی سیستم ضدعفونی ازون پرداخت و بیان کرد:قدرت کشندگی و گندزدایی ازون 25 برابر کلر می باشد که در زمانی کوتاه تر و با قدرت بالاتر نسبت به سایر روش ها عمل می کند.این روش نقش بسزایی در بهداشت،کیفیت و شفاف سازی آب داشته و کمترین خوردگی ممکن را برای سیستم تاسیسات خواهد داشت.

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد:وظیفه و هدف اصلی ما خدمت موثر و مطلوبتر به ارباب رجوع می باشد
جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی وسایر اعضای شورا در سالن اجتماعات اداره کل فنی و حرفه ای برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  استان یزد:در این جلسه مدیران سازمان های تابعه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نموده و رئیس شورای هماهنگی در این زمینه با آن ها به بحث و تبادل نظر پرداخت.
محمد حسین ریاحی در ادامه اظهار داشت:هدف ما خدمت موثر و مطلوبتر  به ارباب رجوع می باشد که از وظایف اصلی ما نیز محسوب می گردد و تمامی این جلسات و نشست ها به منظور برنامه ریزی بهتر مدیران استان در راستای رفاه حال مردم و جامعه هدف برگزارمی گردد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قهرمانی ورزشکاران مجموعه ورزشی کارگران در مسابقات آسیایی کاراته ویژه بانوان
بانوان ورزشکار مجموعه ورزشی کارگران یزد،در مسابقات آسیایی کاراته به عناوین مختلف قهرمانی دست یافتند
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:مسابقات قهرمانی آسیا رشته ورزشی کاراته سبک شوتوکان وژه بانوان در تاریخ 26 الی 28 شهریور در استان کرمانشاه برگزار شد. در این دوره از مسابقات 450 نفر شرکت کننده از 7 کشور ارمنستان، آذربایجان، قرقیزستان، افغانستان، عراق، ترکیه و ایران حضور داشته و با هم به رقابت پرداختند که به ترتیب ایران مقام اول، افغانستان مقام دوم و عراق مقام سوم را به دست آورد. در بین استانهای شرکت کننده نیز کرمانشاه اول، گیلان دوم و یزد رتبه سوم را به خود اختصاص داد. شایان ذکر است از مجموعه ورزشی کارگران 11 نفر در این مسابقه شرکت کرده و حائز مقام های ذیل در رده انفرادی گردیدند:
1-خانم سمیه کریمی                      (کسب مقام اول مسابقات آسیایی)
2-خانم معظمه خواص                      (کسب مقام اول مسابقات آسیایی)
3-خانم یگانه السادات حسینی          (کسب مقام اول مسابقات آسیایی)
4-خانم محدثه مورکیان                    (کسب مقام دوم مسابقات آسیایی)
5-خانم محدثه زارع                         (کسب مقام سوم مسابقات آسیایی)

۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸
کد خبر : ۴۰,۵۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید