مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی: توسعه فرهنگ کارآفرینی ضروری ست

مهندس احمدی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان خراسان رضوی بر ضرورت توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه تاکید کرد.

به گزارش اداره  روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مهندس احمدی  بیان این مطلب افزود: توسعه فرهنگ کارآفرینی موجب تقویت روحیه، نشاط و امید در جامعه می شود. وی افزود: کارآفرینی موجب ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و تولیدی و در نهایت ارتقاء سطح مشارکت و کم شدن معظلات اجتماعی می شود.

مهندس احمدی با بیان اینکه کارآفرینی برای موفقیت اجتماعی ضروری است افزود: دولت حمایت از کارآفرینان را در دستور کار خود قرار داده و سعی دارد زمینه توسعه و بالندگی این بخش را فراهم سازد.

مهندس احمدی با تبیین ابعاد کارآفرینی افزود: کارآفرینی به صورت یک رویکرد نوین اقتصادی در ارتقای بهره وری، استفاده از فرصت ها و ظرفیت های بهره وری است. وی با بیان اینکه کارآفرینان بخشی از وظایف دولت را در ایجاد اشتغال به عهده می گیرند و موجب تقویت بخش خصوصی می شوند، اضافه کرد: کارآفرینی موجب ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و تولیدی و در نهایت کم شدن معضلات اجتماعی می شود.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان: با توجه به نامگذاری امسال و ضرورت توجه به تحقق این شعار، کارآفرینان می توانند با عزم ملی و افزایش سرمایه گذاری خود زمینه رونق گرفتن تولید و اشتغالزایی را در کشور فراهم کنند. وی عنوان کرد: توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه، توسعه فناوری و نوآوری و تولید دانش را به دنبال دارد و همه این مزیت ها و ویژگی ها در نهایت منتهی به ایجاد ثروت ملی و رفاه اجتماعی در جامعه می شود.

مهندس احمدی  در ادامه به ضرورت افزایش تعاونی ها دراستان تاکید کرد و گفت: تعاون بخشی از اقتصاد ملی کشور است که با هدف اشتغالزایی، پیشگیری از تمرگز ثروت و تحقق عدالت اجتماعی فعال است.

۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۴:۰۱
کد خبر : ۴۰,۸۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید