تصویب 9 طرح اقتصادی با اعتبار 2 میلیارد و 392 میلیون تومان در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه

داود یاوری دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استان کرمانشاه در ششمین نشست این کارگروه در سالن جلسات استانداری گفت: از محل اعتبارات سالجاری و خط اعتباری سفر مقام معظم رهبری به استان تعداد 9 طرح با اعتبار 2 میلیاردو 392 میلیون تومان به تصویب رسیده است. وی ادامه داد:تحقق این طرحها زمینه اشتغال 30 نفر را در استان فراهم می نماید.
وی در خصوص اعتبارات اشتغالزایی سالجاری گفت: مبلغ 166 میلیارد تومان سهمیه اعتبارات سالجاری است که تاکنون 36 طرح با اعتبار 23 میلیارد و 705 میلیون تومان به بانک های عامل معرفی شده و 5 طرح از آنها مصوبه کارگروه را اخذ نموده اند.
داود یاوری در ادامه به عملکرد بانک ها و دستگاههای اجرایی در زمینه اعتبارات سفر مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: از محل این اعتبارات 450 میلیارد تومان در قالب یک هزار و 711 طرح به تصویب کارگروه رسیده است.
وی افزود: از آن طرحها یک هزار و 97 طرح با مبلغ 380 میلیارد و 652 میلیون تومان نیز به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.
دبیرکارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه از فعال شدن کمیته های اشتغال و سرمایه گذاری تمامی شهرستانها، بخشداریها و دهیاری ها خبر داد و گفت: با همت و تلاش و مشارکت مردمی میتوان سرمایه گذاری را متناسب با استعدادهای منطقه بومی کرد و اشتغال پایدار ایجاد نمود.
وی تصریح کرد: برای این منظور طی یکماه گذشته به تمامی شهرستانها سفر کرده و کمیته های اشتغال را فعال نموده ایم.
گفتنی است: در این نشست اداره کل فنی و حرفه ای استان نیز پیرامون شورای مهارت به ارایه گزارش عملکرد پرداخت.
۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۴:۰۲
کد خبر : ۴۰,۸۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید