مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: اهواز میزبان مسابقات فوتبال کارگران کشور (انتخابی مسابقات جهانی)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از میزبانی دور اول گروه یک مسابقات فوتبال کارگران کشور(انتخابی مسابقات جهانی) آبان ماه سال جاری در اهواز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان، هوشمند صفائی گفت: این مسابقات برای نخستین بار زیر نظر فدراسیون کارگری جمهوری اسلامی ایران و با حضور 16 استان به صورت منطقه ای برگزار می شود.
وی افزود: شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به عنوان نماینده ی خوزستان به همراه تیم هایی از استان های بوشهر، اصفهان وکهگیلویه و بویراحمد برای شناخت دو تیم اول صعود کننده به مرحله بعد در گروه اول از 16 تا 20 آبان در مجموعه ورزشی شهدای کارگر شهرستان اهواز به مصاف یکدیگر می روند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با ابراز رضایت از عملکرد خوب مجموعه ورزش شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر، اظهار کرد: با توجه به حضور موفق این تیم در دوره های گذشته و کسب مقام نخست مسابقات فوتبال کارگران کشور توسط این تیم در سال 89 به دنبال تکرار این نتیجه هستیم.
صفائی، ورزش کارگران خوزستان را دارای قابلیت ها و استعدادهای فراوان در زمینه ورزش قهرمانی دانست و افزود: با وجود شرکت ها و واحدهای بزرگ تولیدی و نیز آمار بالای جامعه کارگری، استان خوزستان می تواند زمینه ساز حضور قهرمانان در عرصه های مختلف ورزشی باشد.


۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۴:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۴۰,۸۴۹
کلیدواژه ها: مسابقات فوتبال کارگران کشور (انتخابی مسابقات جهانی)

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید