مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان قزوین : اقتصاد مقاومتی با ورزش کارگران تقویت عوامل تولید و نیروی کار را میسر خواهد کرد

مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان قزوین در جمع مدیران ومسئولین ورزش واحدهای تولیدی ،خدماتی وکشاورزی استان قزوین تحقق اقتصاد مقاومتی با ابزار ی قدرتمند به نام ورزش را از جمله برنامه های موثر دربهره وری نیروی کاردانست .
به گزارش روابط عمومی  مسعود بابایی مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان قزوین  در جمع مدیران ومسئولین ورزش واحدهای تولیدی ،خدماتی وکشاورزی استان قزوین تحقق اقتصاد مقاومتی با ابزار ی قدرتمند به نام ورزش  را از جمله برنامه های موثر دربهره وری نیروی کاردانست وگفت :  ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، نشانه عزم جدی این ملت برای زانو نزدن در برابر رفتار غیرانسانی ستمگرانی است که برای سلطه بر جهان و غارت ذخایر ملت‌ها به هر اقدامی مبادرت می‌کنندوپایداری ملت ایران این حربه را ناکارآمد می‌سازد.

وی افزود :اکنون لازم است از همه ظرفیت‌های کشور از جمله ورزش برای تحقق سیاست‌های ابلاغی یادشده بهره‌گیری به عمل آیدچراکه در بند 3 سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، بر محور قرار دادن رشد بهره‌وری با تقویت عوامل تولید و توانمندسازی نیروی کار و  به کارگیری ظرفیت و قابلیت‌های متنوع در جغرافیای مزیتهای مناطق کشور تاکید شده است لذا براساس همین ضرورت «ورزش بهره‌وری» تعریف شود.

مسعو دبابایی خاطرنشان کرد :ورزش بهره وری  نقش مهمی در بهبود کارآمدی عوامل تولید و توانمندسازی نیروی کار ایفا خواهد کردواین مهم  محدود به عرصه تولید نمی‌شود و به عرصه خدمات و خوداتکایی و اعتماد به نفس و باورداشت توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی نیز، تسری می‌یابد.

وی گفت : تلاش برای بهبود و استفاده مؤثر و کارآمد از منابع گوناگونی چون نیروی کار، سرمایه، مواد، انرژی و اطلاعات، هدف تمامی مدیران سازمانهای اقتصادی و واحدهای تولیدی صنعتی امروزی می باشدووجود نیروی انسانی واجد صلاحیت و شایسته از ضروریاتی می باشند که برای نیل به بهره وری مطلوب باید مورد توجه مدیران قرار گیرد بگونه ای که نیروی انسانی توانمند، سازمانها و واحدهای تولیدی صنعتی توانمند را به وجود می آید.

این مسئول درپایان از کلیه مدیران واحدهای تولیدی وخدماتی وکشاورزی استان خواست که کارکنان وکارگران را جهت حضور حداکثری درورزش های مختلف  کارگری که هرسال از سوی اداره امورورزشی وتفریحات سالم کارگران استان  نظیر کوهنوردی ،فوتسال ،فوتبال ،والیبال ،دوچرخه سواری ، تنیس روی میز،شنا و گل گشتها و.....  ترغیب وتشویق نمایند تاضمن ایجاد بستری مناسب برای فعالیت های گروهی سلامتی وبهره وری در کار را برای آن مجموعه به ارمغان بیاورد .

 

۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۴:۰۷
کد خبر : ۴۰,۸۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید