گردهمایی بزرگ ورزشکاران معلول و جانباز استان یزد برگزار می شود

جلسه برنامه ریزی با موضوع برگزاری گردهمایی ورزشکاران معلول و جانباز استان یزد به مناسبت روز پارالمپیک با حضور عطا بخش رئیس و حسینی دبیر هیئت ورزشی معلولین و جانبازان،حاتمی کارشناس اداره بهزیستی،سالاری سرپرست مدیریت اجتماعی،تقی نژاد رئیس اداره امور فرهنگی و ورزشی کارگران در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در ابتدای این جلسه سید حسین سالاری گزارشی از مصوبات جلسه قبل و پیگیری مسائل مطرح شده ارائه و موضوعات را با اعضای حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشت.

عطا بخش نیز با بیان اینکه مراسم پارا المپیک در چند سال گذشته برگزار شده است،هدف از برگزاری این مراسم را آشنایی بیشتر با ورزش های معلولین و جانبازان و جذب به فعالیت های ورزشی در استان دانست.

وی در ادامه گفت:مراسم فرهنگی - ورزشی به مناسبت هفته پارا المپیک  و دعوت از معلولین جدید به جامعه ورزشی برنامه ریزی شده و از عموم مردم جهت شرکت در این مراسم ،به عنوان منادی گسترش فرهنگ ورزش معلولین دعوت به عمل می آید.

در پایان مشخص گردید که این مراسم روز پنج شنبه،24مهرماه در محل سالن جانباز ،ساعت 9 صبح  با حضور مسولین استانی برگزار می گردد.

۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۴:۲۶
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۴۰,۸۸۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید