جلسه شورای هماهنگی و تحول اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل شد

شورای هماهنگی و تحول اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، معاونین و روسای ستادی و اجرایی سطح استان در مجموعه ورزشی کارگران شاهرود برگزار شد.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در جلسه شورای هماهنگی و تحول اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به اهمیت لزوم همکاری تمامی معاونین واحدهای مختلف جهت ارتقاء جایگاه اداره تأکید نمود و در ادامه خواستار تقویت ارتباطات افقی در سازمان شد.

 غنیان اذعان داشت: در این روش کارکنان یکدیگر را می­بینند و با تقسیم کار متوازن و متعادل امور را تا رسیدن به اهداف مورد نظر سازمان هدایت می­کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان افزود: در این ارتباط، که نیازمند نوعی همدلی،  همبستگی ، همکاری پایاپای درون سازمانی است؛ افراد با احساس مسئولیت پذیری بیشتری به دنبال تحقق اهداف گروهی و سازمانی هستند، مضاف بر این، سرعت انجام کارها و میزان رضایت مندی ارباب رجوع نیز افزایش می یابد.

غنیان گفت: همه به دنبال این هستیم که شرایط اداره را به بالاترین درجه کارآیی و اثر بخشی برسانیم و برای تحقق این هدف از هیچ کوششی نباید فروگذار کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به گزارش عملکرد اتباع خارجی و راهکارهای شناسایی آنها پرداخت و گفت: در شش ماهه اول سال جاری قریب به 600 بازرسی از تمامی فعالیتهایی که احتمال اشتغال اتباع بیگانه در آنان متصور بود؛ انجام گرفته که منجر به شناسایی اشتغال غیرمجاز 184 تبعه خارجی گردیده است.

ایشان در ادامه با اشاره به بکارگماری 3356 نفر در نیمه نخست سالجاری در استان گفت: از مجموع 8722 نفرجویندگان کار استان 3356 نفر ازاین افراد از طریق دفاتر کاریابی مشغول به کار گردیده اند.

مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان گفت: در راستای نظارت برحسن انجام قانون کاردر شش ماه نخست سالجاری  2659 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی ، صنعتی استان به عمل آمده است.

وی در ادامه خواستار اهتمام بیشتر در توسعه کمی و کیفی تشکلهای کارگری و کارفرمایی ، کاهش مدت زمان رسیدگی به دادخواست و شکایات و توسعه و تشکیل شرکتهای تعاونی شد و تاکید نمود برخورد خوب و شایسته و ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع را سر لوحه کار خود قرار دهید.

در ادامه این جلسه که با هدف هماهنگی هرچه بیشتر ادارات زیر مجموعه ، بهبود شرایط و کارآیی  مجموعه ، تبادل نظر و بررسی انتقادات و پیشنهادات  تشکیل شده بود؛ شاخص های آمار، نحوه ارسال و تکنیک آمار بر حسب تخصص مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

جلسه شورای هماهنگی و تحول اداری در این اداره هر سه ماه یک بار برگزار می­شود.

۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۳:۰۵
کد خبر : ۴۰,۹۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید