نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی دیدار کرد

مهندس قاضی پور نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی بازدید و با نقی زاده سرپرست اداره کل گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، در ابتدای این دیدار مهندس نقی زاده سرپرست اداره کل آذربایجان غربی گزارشی از عملکرد دو ماهه خود و برنامه های آتی در اداره کل  را ارائه کرد.
سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان  گفت : یکی از مهم ترین اقداماتی که در حوزه کارگری در اداره کل انجام شد تشکیل 4 تشکل کارگری جدیدالتاسیس در شش ماهه اول سال 93 بود که در حال حاضر 2 تشکل دیگر نیز در دست اقدام و ایجاد می باشد.
مهندس نقی زاده سرپرست اداره کل اظهار داشت : با تلاش همکاران در طول این مدت کوتاه توانستیم اقدامات  بزرگی را در حوزه های مختلف کارگری،کارفرمایی و تعاونگران عزیز انجام دادیم .

وی در ادامه به برخی از این اقدامات اشاره کرد وگفت :  اقدام جهت تاسیس کانون کارآفرینان استان که مراحل پایانی را طی می کند ،ایجاد خدمات مشاوره کارآفرینی ، ایجاد انجمن صنفی کارفرمایان کاریابیهای غیر دولتی که مراحل پایانی را طی می کند،احیاء هیئت موضوع ماده 22 قانون شورای اسلامی کار ، انعقاد تفاهم نامه با نظام مهندسی استان با موضوع ساماندهی کارگران ساختمانی ،تشکیل کمیته پیگیری مشکلات مساکن مهر در استان، اقدام به راه اندازی یک شعبه در دادگاه استان جهت بررسی مسائل و مشکلات مساکن مهر،تشکیل کمیته کارآفرینی توسعه اشتغال و تعاون ،تشکیل کمیته پیگیری حل مشکلات بنگاههای اقتصادی ،تشکیل کمیته اطلاع رسانی جهت انعکاس اخبار در سایت اطلاع رسانی اداره کل،تشکیل کمیته مستند سازی عملکرد های شاخص اداره کل بصورت آمار ماهانه جهت ارائه به مسئولین استانی، نمایندگان استان و وزارت متبوع از جمله این موارد است. 
در ادامه، مهندس دهقانی معاونت تعاون اداره کل توضیحاتی در خصوص وضعیت تعاونی های استان نیز ارائه کرد .
در خاتمه این دیدار صمیمی آقایان صادقی دبیر خانه کارگر و نصرتی راد رییس امور شعب بانک توسعه تعاون استان به ترتیب گزارشی از عملکرد خود را ارائه نمودند.
در پایان مهندس قاضی پور به اتفاق سرپرست اداره کل از محل کار تمامی کارکنان اداره کل بازدید نمودند.

۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۸:۴۰
کد خبر : ۴۱,۰۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید