هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان ایلام با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت برگزار شد

هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه در استان عصر روز چهار شنبه بیست و سوم مهر ماه با حضور دکتر نجفی معاون توسعه مدیریت ومنابع وزارت و کلیه مدیران دستگاههای تابعه تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان ایلام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان ایلام در این جلسه دکتر نجفی ضمن تجلیل و تقدیر از هماهنگی و همدلی کلیه مدیران دستگاههای تابعه وزارتخانه ادامه داد: ارتباط خوب و مؤثری بین کلیه مدیران عضو مجموعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان وجود دارد که این منجر به مرتفع شدن مشکلات پیشروی جامعه هدف که اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه اند ،خواهد شد. وی افزود: مدیران دستگاههای تابعه تعاون کار و رفاه اجتماعی با همدلی می توانند کلیه مشکلات و موانع پیشروی دستگاههای خود را در جلسات شورا مطرح کنند و با استفاده از امکانات و تجهیزات سایر ادارات در حل این مشکلات برنامه ریزی کنند.

در آغاز این جلسه مهندس زرگوش مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی نیز به ارائه گزارش عملکرد جلسات شورای هماهنگی و فعالیت های انجام شده توسط این شورا در استان پرداخت.

۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۸:۵۱
کد خبر : ۴۱,۰۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید