مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در بازدید از واحدهای کارگری کردکوی: توجه به امور فرهنگی کارگران، بسیاری از مشکلات واحدهای کارگری را حل می کند

مهندس امراله عباسی در حاشیه بازدید از چند واحد کارگری در شهرستان کردکوی گفت: توجه به امور فرهنگی ، ورزشی و رفاهی کارگران بخشی از دغدغه‌های آنان را مرتفع می کند و نتیجه این کار ایجاد آرامش در جامعه است.

وی افزود:  این قشر زحمتکش در ابعاد مختلف زندگی به دلیل مشکلات متعدد اقتصادی همواره از بسیاری از کمبود‌ها رنج می‌برد که بعضی از آن‌ها تنها با یک نگاه ویژه قابل حل می باشد.

عباسی اظهار داشت: اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  با توجه به مسئولیت خطیری که برعهده دارد، بعنوان مبلغ و مشوق کارگران جهت ارتقاء‌فرهنگ کار و اشاعه فرهنگ اسلامی و انسانی و ترویج وجدان کاری و انضباط اجتماعی کارگران در متعالی نمودن کار و تلاش و صدور ارزشهای اسلامی میتواند موثر باشد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان به مقوله ی مهم فرهنگ کار اشاره کرد و گفت: یکی از مولفه های موثر در پیشرفت منطقه ای و رونق اقتصادی، فرهنگ کار است  که روابط صحیح کارگری و کارفرمایی می تواند در امر بهره وری و پایین آوردن هزینه تولید و بالا بردن ضریب رقابت پذیری واحدهای مشابه در مناطق کشور کمک به سزایی داشته باشد.

در این بازدیدها،مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان از یک شرکت آجر سازی، کارگاه تولیدات فلزی ماشین های سنگین شایان و کارخانه آرد شمس شهرستان کردکوی بازدید و از نزدیک با صاحبان و کارگران این واحدها دیدار و گفتگو کرد.

۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۸:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |
کد خبر : ۴۱,۰۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید