مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان:بیمه ومالیات مسکن مهر نیازمند پیگیری است

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان درنشست تعاونگران استان با معاون وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی گفت: بیمه و مالیات مسکن مهر نیازمند پیگیری است.
غلامعی قادری با اشاره به مشکلات مسکن مهر گفت:برای به پایان رسیدن پروژه های مسکن مهر و حل مسائل آن نیازمند عزم جدی و پیگیری های موثر میباشد.
وی افزود: براری رفع مسائل بیمه ای مسکن مهرنیاز به همکاری بیشتر از سوی دستگاه های ذیل وزارت به ویژه سازمان تامین اجتماعی وجود دارد.
قادری در خصوص توسعه و تریج فرهنگ تعاون در استان گفـت: اداره کل با هماهنگی اتاق تعاون و اتحادیه¬ها و با بررسی اسناد بالادستی، قوانین و مقررات و آیین نامه ها و مشوقها موانع و مشکلات را شناسایی و راهکارهایی برای توسعه بخش تعاون در استان تدوین شده است.
وی ادامه داد: در صورتی که مشوق های بخش تعاون اجرایی شود:تغیر کمی و کیفی در بخش تعاون اتفاق خواهد افتاد .
قادری با اشاره به جلسه با اعضای فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی گفت : اعضای این فراکسیون به عنوان یکی از فراگیرترین فراکسیون های مجلس شورای اسلامی خواستار ارتباط قوی و موثری با بدنه وزارت تعاون به ویژه بخش تعاون در وزارت شدند.
در ادامه جلسه رئیس اتاق تعاون استان گفت: اتاق تعان به عنوان بخش پارلمانی تعاون نیاز به تقویت و حمایت دارد.
طاهری با بیان اینکه با توجه به این که بسیاری از تعاونگران از وضعیت پرداخت مالیات و ارزش افزوده ناراضی اند گفت: دولت باید در بخش ارزش افزوده در سیاست های خود تجدید نظر کنیم.
وی افزود: سهم تعاون در اقتصاد کشور به طور واقعی مشخص نشده است و تازمانی که آین آمار استخراج نشود امکان برنامه ریزی مناسبی برای رسیدن به سهم 25 درصدی تعاون در اقتصاد کشور نمی توان داشت.
طاهری تاکید کرد: تحقق شعارسال و اقتصاد مقاومتی با بخش تعاون محقق می شود و ما به عنوان بزرگترین مخاطب رهبری در حل مسائل کشوری باید مسئولانه تر اقدام کنیم.
در ادامه اعضای هیئت مدیره اتاق تعاون استان و تعاونگران نیزبه بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۸:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۴۱,۰۶۴
کلیدواژه ها: مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان:بیمه ومالیات مسکن مهر نیازمند پیگیری است

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید