مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: امنیت فضای کسب و کار به رونق تولید منجر خواهد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت : فضای امن و مطمن برای سرمایه گذاران و کارآفرینان به رونق کار و تولید منجر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان، هوشمند صفائی در بازدید سر زده از شعبه شرق اظهار کرد: باید فضایی ایجاد شود که کارگر و کارفرما خود را مقابل یکدیگر نبینند بلکه همدیگر را مکمل و در کنار هم بدانند و دوش به دوش هم چرخه های اقتصاد کشور را به حرکت درآورند.
وی کارگران را به عنوان ستون های اقتصادی کشور دارای جایگاه ویژه ای دانست و تاکید کرد: رسیدگی به مسایل و مشکل های این قشر زحمت کش می تواند روند رو به رشد چرخه اقتصادی جامعه را سرعت ببخشد.
صفائی خواستار فعال تر شدن شورای سازش در ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی شد و با تاکید بر این که شان و منزلت کارگر و کارفرما در پروسه رسیدگی به پرونده ها باید حفظ شود گفت: باید سعی شود اختلافات بین کارگر و کارفرما به صورت سازشی انجام گیرد . خوش بختانه با رویکرد جدید ما مبنی بر ایجاد تفاهم بین کارگر و کارفرما شاهد کاهش 30 درصدی میزان اجرای احکام از ابتدای سال نسبت به زمان مشابه در سال گذشته بودیم.
وی استفاده مردم از کالاها و محصول های تولیدی استان را موجب افزایش سرمایه و ایجاد اشتغال دانست و تصریح کرد: فضای کار و تولید برای سرمایه گذاران و کارآفرینان باید امن و مطمین باشد تا هم تولید کننده در کمال آرامش به کار مشغول شود و هم حقی از نیروی کار ضایع نشود.
عضو شورای اداری خوزستان در ادامه گفت: کارمندان ما در مجموعه اداره تعاون،کارو رفاه اجتماعی باید الگویی از رفتار انسانی و اسلامی باشند و رسیدگی به مسایل ارباب رجوع نیز باید در کم ترین زمان ممکن صورت گیرد.
وی افزود: کارکنان باید با نظر مثبت به مردم و حل مشکل آن ها نگاه کنند و برای کمک و خدمت صادقانه به آنان از هیچ کوششی دریغ نکنند. ما خدمتگزار مردمی هستیم که دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده اند.
وی تاکید کرد: باید جلب رضایت مردم را سرلوحه ی امور خود قرار دهیم و با مردم و ارباب رجوع در ارتباط باشیم.
صفائی حضور مدیران در جمع مردم را باعث تقویت روحیه همبستگی و همدلی عمومی دانست وافزود: در روایات اسلامی نیز بر اختصاص ساعاتی از کار حکام برای دیدار رو در رو با مردم تاکید بسیاری شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، خاطر نشان کرد: حضور مدیران بین مردم و دیدار بدون واسطه این فرصت را برای مردم ایجاد می کند که از نزدیک مطالبات و مشکل های خود را با مدیران در میان بگذارند.
۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۶:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۴۱,۱۴۴
کلیدواژه ها: سرمایه گذاران و کارآفرینان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید