مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی: بسیج کارگری پیشگامان تحولات عرصه اقتصادی هستند

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: بسیج از ابتدا انقلاب به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شناخته شده و اهمیت بسیج کارگری نیز به عنوان پیشگام تحولات عرصه اقتصادی امری انکار ناپذیر می باشد .
  مهندس احمدی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی در دومین همایش فرماندهان مقاومت بسیج تابعه وزارت تعاون کار و رفاه امور اجتماعی سراسر کشور در مشهد مقدس بسیج را یکی ازارکان مستحکم بنگاههای اقتصادی استانها دانست.

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس احمدی گفت: بسیج جایگاه ویژه و تاثیرگذاری در دوران دفاع مقدس و بعد از آن داشت و یکی از مهم‌ترین اموراتی است که باید سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی اضافه کرد: امروز ایران به عنوان مستقل‌ترین کشور دنیا شناخته می‌شود و توانستیم در زمینه پیشرفت اقتصادی منویات امام راحل (ره) را محقق کنیم و آنچه باید در این میان مورد توجه قرار گیرد، گسترش روحیه بسیجی در میان جامعه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: ما امروز بهترین و آرام‌ترین جو کاری را در کشور داریم و تعدادی از بزرگترین واحدهای کارگری کشور در این استان قرار دارد که با تعامل بین عوامل تولید و روحیه بسیجی جو کاملا آرامی را در مجموعه‌های تولیدی شاهد هستیم.

وی اظهار داشت : بسیج از ابتدا انقلاب به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شناخته شده و اهمیت بسیج کارگری نیز به عنوان پیشگام تحولات عرصه اقتصادی امری انکار ناپذیر می باشد .

مدیر کل تعاون ، کارو رفاه ا جتماعی خراسان رضوی همچنین اذعان کرد  : دعوت و رویکرد بسیج به کار و تلاش ، رویکردی عبادی است و در بسیج کارگری این رویکرد باید تقویت شده و بسیجیان کارگر همراه و همگام با مدیران واحدهای صنعتی بسترهای لازم جهت تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم آورند .

وی همچنین تصریح کرد : ما اعتقاد راسخ داریم که بسیج کارگری به عنوان یک  تفکر ارزشی می تواند با ترویج و توسعه فرهنگ استفاده از کالاهای ایرانی و تولیدات داخلی ، حل و فصل اختلافات و ایفای نقش موثر در ایجاد تعامل بین کارگران و کارفرمایان  ، ارتقاء کیفیت تولید و افزایش بهره وری و رسیدن کشور به شکوفایی اقتصادی و استقلال همه جانبه نقش مهمی را داشته باشد .

۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲
کد خبر : ۴۱,۱۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید