اولین جلسه کمیته اجرایی دهمین جشنواره تعاونی های برتر زنجان تشکیل شد

سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل اولین جلسه کمیته اجرایی دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان زنجان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حمید دنیایی با اعلام این خبر اظهارکرد: در این جلسه پس از بررسی دستورالعمل ارسالی وزارتخانه در مورد انتخاب تعاونی های برتر، هماهنگی و تمهیدات لازم برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات تعاونی های داوطلب فراهم شد.

وی اظهار کرد: مهلت ثبت نام تعاونی ها 15 تیرماه بوده و تا پایان تیرماه امسال همه شرایط تعاونی‌های شرکت کننده بررسی و داوری‌ها انجام و مردادماه امسال نتیجه را برای وزارت متبوع ارسال می‌کنیم تا در شهریورماه مراسم تجلیل برگزار شود.

دنیایی خاطرنشان ساخت: گذشت سه سال از تشکیل تعاونی ، برخورداری از تراز مالی مثبت، وجود کمترین میزان نارضایتی از تعاونی، مدیریت مشارکتی، دارا بودن استاندارد های لازم در ساختار و اداره تعاونی، برخورداری از حد مطلوب و مناسب خدمات و تولید مورد بررسی و داوری قرار میگیرند.

سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: تقدیر از تعاونگران نمونه، به تصویر کشیدن نقاط قوت و موفقیت این بخش، ترویج فرهنگ تعاون و شناساندن نمونه‌های موفق تعاونی و توانمندی‌های بالقوه آن و ایجاد انگیزه مضاعف در زمینه کار گروهی، بهره‌مندی بیشتر از استعدادها و نیز تجمیع سرمایه‌های اندک‌ از جمله  اهداف این جشنواره می باشد.

 

 

۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰
کد خبر : ۴۹,۶۶۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید